Slim Pants: Trend 90. let se vrací

Slim Panths: Trend 90. let se vrací

V roce 2023 se k oblíbeným módním trendům připojí i slim kalhoty a povzbudí ženy, aby znovu ukázali svou sexy stránku. Ukážeme vám, jak musí vypadat přiléhavé kalhoty v roce 2023 a vybrali jsme ty nejkrásnější modely, které jsou nyní módním trendem.

Zpátky v 90. letech: Slim kalhoty jsou módním trendem v roce 2023

Francouzská značka Saint Laurent udává módní trend pro rok 2023 a zaujme vás kolekcí sexy siluet a extrémně neokoukaných designů. Přesně tak vrací šéfdesignér Anthony Vaccarello nonšalantní sex-appeal 90. let. Ke kouskům úzkého střihu na jaro/léto 2023 v Saint Laurent patří také slim kalhoty s vysokým pasem.

Zendaya ukázala svou novou image. Z brunety je blondýnka

elle.cz

Švédský label Acne Studios sází také na tento ušlechtilý a sexy vzhled a představuje slim kalhoty v třpytivém saténu. I u Coperni a Alexandera McQueena dostávají kalhoty s bokovým střihem šmrnc 90. let. Co mají všechny kalhoty společného? Slim kalhoty musí mít v roce 2023 extra dlouhé nohavice, aby se staly módním trendem.

 

Slim kalhoty: Jak nosit módní trend 2023

V roce 2023 přinášíme do světa móda zpět sex-appeal 90. let a nosíme sexy topy, jako jsou crop topy, košile s průstřihy a upnuté roláky, spolu s úzkýmikalhotami. Díky širokému pásku se nyní můžete více zaměřit na pas a zdůraznit ženskou siluetu – to jsme mohli vidět na molu Saint Laurent.

Perfektní doplněk k těmto kalhotám je opět trend 90. let: špičaté lodičky. Kabáty a blejzry se mohou hodit k slim pants v ležérním oversize. Hra s kontrastními siluetami je obzvláště stylová. Jedna věc je jistá: elegantní a sexy módní trend pro rok 2023 je na prvním místě našeho nákupního seznamu.