Zendaya ukázala svou novou image. Z brunety je blondýnka

Zendaya se řídí vlasovými trendy roku 2023. Poté, co Emily Ratajkowski změnila účes a ukázala svoji verzi rozpustilého bobu, fanouškům vyrazila dech i Zendaya, která razantně změnila barvu i délku svých vlasů.

Celebrity milují vlasové proměny

Téměř denně jsme svědky proměn a vývoj milovaného bobu je toho důkazem. Od Jenny Orteggy, přes bob Hailey Bieber po nejnovější změnu image Emily Ratajkowski. Pokud jste o ty, kdo udávají trendy, nesmí mezi nimi chybět hvězda seriálu Euforie. Její ikonické dlouhé hnědé vlasy, které byly součástí její image, jsou pryč. Zendaya se nechala ovládnout trendy návratem do 90. let.

Zendaya ví, jak fanoušky nalákat

Před pár dny škádlila své příznivce na Instagramu záhadným obrázkem své nové barvy vlasů. Obrázek, který Zendaya zveřejnila ve svém příběhu na Instagramu, ukazuje pouze polovinu její tváře, ale odhaluje konce jejích nových medově blond vln. Světlejší barva je odchylkou od typických kaštanově hnědých vlasů Zendayy, ale není to poprvé, co herečka experimentovala s barvami vlasů,  v minulosti vyzkoušela různé odstíny červené, hnědé a blond. Zendaya nyní opět dokázala, že prostě neexistuje styl, který by jí nevyhovoval.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Blond hlásí velký návrat

Zendaya také není první celebritou, která vzala svůj bob a změnila mu barvu na blond. Megan Fox a Millie Bobby Brown nedávno představily své vlastní variace blond účesů, které jim neuvěřitelně sluší a fanoušci si tyto proměny nemohou vynachválit.

Zdroj: Elle AU