Staňte se hvězdou titulek magazínů a múzou módních mol

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Saša Jány k projektu říká: „Castingy jsou skvělou možností pro mladé lidi, jak se nám představit v regionech po celé České republice. Velmi mě těší, že náš projekt, který nehledá dokonalé tváře, ale potenciální talenty, které mají chuť se rozvíjet a uspět v modelingu na špičkové úrovni, se těší takovému zájmu. Jsem velmi hrdý, že Elite Model Look je již více než tři dekády zárukou nejlepšího servisu pro začínající modelky a modely, a zároveň nejúspěšnějším projektem v budování kariér.”

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite. V rámci castingů budou probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, produkty veganské pleťové péče Waunt od Oriflame, předplatné časopisu Elle a trička od webu OčkováníprotiHPV.cz, jejichž design navrhl renomovaný český návrhář Jan Černý. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a na některých castinzích bude možné se nechat učesat profesionálním kadeřníkem. Účastníci budou mít také možnost se zapojit do dalších aktivit značky Schwarzkopf, jako například vytvoření si obalu některého z produktů značky se svým portrétem. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích ve vybraných městech postarají profesionální vizážistky značky Oriflame, od kterých se bude možno nechat nalíčit a zkonzultovat péči o pleť.

Světové finále Schwarzkopf Elite Model Look 2022 už zná letošní vítěze

elle.cz

Projekt Schwarzkopf Elite Model Look podporuje web OčkováníprotiHPV.cz. Očkování je účinnou prevencí před nákazou HPV viry, jedná se o standardní a uznávanou metodu. HPV viry mohou způsobit závažná onemocnění u žen i mužů. Díky očkování si tělo vytvoří ochranu do budoucna.

Ve vybranýchměstech předvedou modelky a modelové agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev značky Schwarzkopf, která je již více než 120 let průkopníkem, pokud jde o vlasy, a která neustále pracuje na spojení odbornosti a přesnosti.

Nejpozději do 3 týdnůpo skončení všech castingů budou kontaktováni všichni ti, kteří postoupí do užšího výběru. Vítězka a vítěz národního finále, jenž spolu s ostatními finalisty absolvují srpnové soustředění v hotelu Andaz Prague, budou reprezentovat Českou republikuna jubilejním 40. světovém finále Elite Model Look.

Další ročník castingů pro Českou republiku proběhne v květnu2023 v těchto obchodních centrech:

 Schwarzkopf Elite Model Look