How to style it: Tenisky ke každému outfitu

1. Objemné šaty

Nabírané šaty nabývající velkých objemů, nadýchané rukávy. Romantické, řeknete si. Možná až příliš, dodáte. Řešení? Šaty hodné princezny doplňte o tenisky s cool ponožkami. Docílíte velice ležérního vzhledu, který bude bavit vás i okolí. Můžete být nevyléčitelná romantička, ale nedávejte hned vše na odiv. Kamuflujte to teniskami! Zkuste to například s teniskami Salomon, modelem XT-6.

2. Hedvábná sukně

Se sklonkem léta přicházejí i chladné večery a zároveň jedny z těch vzácných dní, kdy můžeme ještě nosit dlouhé sukně, ve kterých nám není zima ještě natolik, abychom to s nimi vzdali a vytáhli je opět až na jaře. Máte-li v šatníku hedvábnou sukni, raději než doplnit ji o střevíčky a elegantní top, zkuste to se sportovními teniskami. Náš tip: tenisky New Balance, model 9060.

3. Sportovní prvky

Vraťme se k původnímu účelu tenisek spolu se sportovním outfitem! Oblékněte do města tenisovou sukni nebo pohodlnou oversize mikinu. S pečlivě vybranými teniskami budou tyto sportovní kousky vypadat skvěle. Doporučujeme doplnit o tenisky v retro stylu, jako jsou například nyní tolik oblíbené tenisky Adidas Samba OG.

Mohlo by se vám líbit

Forehand, backhand, smeč! Móda z tenisového kurtu obsadila náš šatník

Nevadí, že dobře neovládáte backhand. Ani to, že vaše smeč není úderná, jako ta Federerova. A dokonce ani nesejde na tom, že tenisovou raketu jste v ruce drželi naposledy před mnoha lety. Letos není toto všechno potřeba, jen jediné: obléknout se tak, jako kdybyste se chystali na nejzásadnější tenisové utkání sezóny.
elle.cz

4. Hra s objemy

Velký svetr bude vypadat skvěle s úzkými kalhotami, široká sukně zas s vytvarovaným korzetem. Hra s objemy nemá not ani pravidel. Je jen na vás, zda zvolíte celý look oversize, nebo se cítíte na úzké, dokonale padnoucí kousky odhalující vaši siluetu. Poslední part však věnujte teniskám, a to těm pořádně mohutným, které na vašich nohou na první dobrou skutečně zaujmou. Náš tip: tenisky Asics, model Gel-1130.

5. Denim on denim

Dejte šanci denimu. Je věčný, a teď se těší ještě větší oblibě, než tomu bylo v posledních letech. Denimové šaty oblékněte přes bílou košili, široké kalhoty doplňte o denimový top. Denimový look nezapomeňte doplnit o hravé tenisky. Náš tip: tenisky Converse, model Converse x Ader Error Chuck 70.

6. Výrazné ponožky

Jistě, není to tak dávno, co módní etiketa pravila, že ponožky mají být před zraky ostatních ukryté. Nyní se karta otáčí a vše hraje ve prospěch ponožek vystavených na odiv. Najděte proto ty nejkvalitnější a nejbarevnější a nechte je z bot vykukovat. Dobře budou vypadat mohutné pletené, ale i lehké hedvábné ponožky. Náš tip k ponožkám: tenisky Onitsuka Tiger Mexico 66.

7. Na kluka

Rozhodně to není poprvé, co nabádáme k prozkoumání partnerovy skříně. A víme, že to rozhodně není naposledy! Zapátrejte proto ve skříni vaší drahé polovičky a najděte si velké sako nebo pánskou košili, které doplníte už jen o pár hezkých ponožek a cool bot. Klidně také těch, které vzešly z pánského šatníku. Zkuste například tenisky Vans Checkerboard Classic Slip-On.

How to style it: Sportovní boty ke skutečně každému outfitu

Zdroj: ELLE.com, W Magazine