Pssst! Odtajňujeme požitky ve Varech

Vzpruha s Nespresso

Nejen ranní restart nabídnou u Puppu a Thermalu trucky Nespresso. Festivaloví hosté a diváci se tu zastavují během dne, aby načerpali energii mezi filmy a dalšími akcemi bohatého programu festivalu. Letos se můžete těšit na novinky Juicy Watermelon Fizz s melounem, mátou a kávou s melounovou příchutí či Pink Beach Mocktail, nápoj s chutí kokosu a levandule. A osvěžení nabídne Nespresso Coldbrew s tóny karamelu a pražených cereálií. Barevné stánky můžete navštívit každý den od 8 do 22 hodin. A pozor, vaší pozornosti nesmí ujít tvary designového bicyklu Vélosophy. Ten může být váš, protože o něj se bude soutěžit. Stačí sledovat Instagram Nespresso, podívejte se i na stránky.

Osvěžující Mattoni   

Značka Mattoni je s Vary neodmyslitelně spjatá. Však už když přijíždíte k Varům, vítá vás ikonický orel. Na kolonádě se pak můžete těšit na osvěžující stánky, kde si vychutnáte tu nejkvalitnější minerální vodu s nezaměnitelnou chutí a vyváženým poměrem minerálů. Letos navíc ochutnáte unikátní novinku – limitovanou edici Mattoni extra perlivé se 150% perlivostí. V Mattoni Life Bar zóně u Vřídla si k drinku poslechnete life vystoupení kapel PSH, Chinaski, Midi lidi, Tata Boys, Meky Tribute, D.Y.K, zpěvačky Ewy Farne a mnoho dalších. Nezůstane jen u hudby, prolne se tu i design. Módní návrhář Lukáš Macháček představí kapsulovou kolekci, inspirovanou budoucností Mattoni. Hlavní tváří modelu, který je pokračováním ikonických vodních šatů Mattoni, bude topmodelka Pavlína Němcová.

Stage Mattoni

Moët & Chandon myslí i na druhé

Moët & Chandon neodmyslitelně patří k Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Jeho osvěžující, elegantní lahvičky perlivé slasti jsou dokonalou ozdobou každého outfitu. Přítomnost Moët & Chandon má však větší hloubku. Síla přípitku oslavuje přání, znamená i sounáležitost a naději. Jako každý rok si v lounge na terase hotelu Thermal můžete zakoupit lahvičky Moët Mini (20 cl). Značka pak přispěje Klubu nemocných cystickou fibrózou počet korun odpovídající počtu ročníků MFF KV, letos tedy 57 Kč. „Podobně jako není na první pohled vidět onemocnění cystickou fibrózou, je často neviditelná i práce lidí, kteří pacientům a jejich rodinám pomáhají. Za dobu naší mnohaleté spolupráce jsem se ale sám přesvědčil, jak je tato činnost náročná a jak velký přínos pro nemocné má,” říká patron klubu Ivan Trojan, který se letos stal i tváří celé iniciativy. Moët Champagne Lounge bude slavnostně otevřen 1.7. v 16 hod koncertem Emmy Smetany & Jordana Haje, po dobu festivalu sem můžete zavítat denně od 14 hodin do 2 hodin.  

Moët & Chandon

Barevný doplněk různých příchutí? Orbit

Kdo by je neměl v kabelce, v autě, zkrátka kdekoli při ruce. Žvýkačky jsou naším každodenním společníkem, když potřebujeme osvěžit nebo i zahnat hlad. Značku Orbit znáte a jistě jste si všimli, že jejich řady se barevně rozrostly. V duchu aktuální kampaně #Colorfidence rozšířily portfolio chutí i barev. „Často si ani neuvědomujeme, jak významnou roli barvy v životě hrají. Tvoří silná kontrastní či harmonická spojení a jsou nositelkami neustálého sdělení pro nás samotné i okolí,” přibližuje módní koučka Kamila Vodochodská a my jí dáváme za pravdu. Vždyť někdy i letmý pohled na veselý obal žvýkačky v nás probudí pocity radosti a natěšení na tu šťavnatou chuť.

Osvěžení s Orbit

S H&M zazáříte

H&M je mezinárodní módní značka, která nabízí nejnovější styly a inspiraci pro všechny a pro každou příležitost. Najdete tu kousky pro každodenní nošení na doma, do práce či na party, značka se ale vyznačuje i speciálními kolaboracemi a unikátními liniemi outfitů, které mohou směle konkurovat modelům haute couture. H&M je víc než jen móda. S cenou, kvalitou a udržitelností hluboce zakořeněnou ve své DNA je H&M nejen možností pro každého prozkoumat svůj osobní styl, ale také nabízí šanci vytvořit udržitelnější módní budoucnost. Ve Varech bude hodně třpytu i metalického lesku. Výběr z nejnovějších kolekcí na sebe obléknou hvězdy v hotelu Thermal a poskytnou tak okolním divákům přehlídku přímo na červeném koberci.

Kolekce H&M
Měření