Giorgio Armani ve službách filmových hvězd

Ve službách filmových hvězd

Značka Giorgio Armani se často spojuje se světem filmu, a to nejen v případě spolupráce s herečkami v roli jejích ambasadorek  – vzpomeňme si na dlouholeté přátelství značky s hollywoodskou star Cate Blanchett a prozraďme také, že brand brzy odhalí svou novou ambasadorku ze světa filmu. Giorgio Armani svou náklonnost filmu vyjadřuje například i ale i hrdým partnerstvím filmového festivalu v Benátkách. Svou filmovou kapitolu píše i v tuzemských zeměpisných šířkách v podobě partnerství s ELLE Beauty Lounge v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Nebýt Giorgio Armani, nebylo by umocněného svitu filmových hvězd!

ELLE Beauty Lounge

Divy českého filmu

Česká filmová plátna a filmové festivaly zdobí mnoho hereček a slavných žen, jejichž krása i talent jsou ozdobou červeného koberce. Některé jsou stálicemi filmového festivalu, jiné čerstvými debutantkami. A mnohé z nich, ať už jsou jedno či druhé, jsou také ambasadorkami značky Giorgio Armani. Herečky Jitka Schneiderová, Ester Geislerová, Elizaveta Maximová, Sára Rychlíková a Natália Germáni, která na filmový festival zavítala vůbec poprvé, ale i modelky Renata Langmannová a Katka Sokolová a mnohé další dámy, ty všechny se vystřídaly v křeslech make-up artistů. Ti se postarali nejen o jejich full glam looky na večerní premiéry, ale i o jemné líčení vhodné pro celý den. Posuďte sami, jak se jim to povedlo...

Giorgio Armani pomáhá zářit hvězdám českého filmu

Hvězdná pětka

Po devět dní konal tým předních make-up artistů ve službách hvězd českého i zahraničního filmu. Taková práce vyžadovala nejen léta praxe, ale i prvotřídní výbavu v profesním make-up kufru. Tu tvořily produkty pro líčení a péči o pleť od italské značky Giorgio Armani. Zeptali jsme se, na jaké produkty nedají naši make-up artisté dopustit. Shodli se zejména v pěti těchto hero pomocnících pro líčení pleti a zaručení dlouhotrvajícího efektu.

Své pevné místo mezi nimi má opěvovaný Make-up Luminous Silk Foundation, který poskytuje dokonalé krytí bez pocitu masky. Tento bestseller s ní plyne v dokonalém spojení, aniž by tvořil viditelnou vrstvu. Což hvězdné dámy ocenily především ve chvíli, kdy je čekala nejen večerní premiéra, ale i celodenní pobíhání z jedné akce na druhou. Případné nedokonalosti make-up artisté maskovali korektorem Luminous Silk Multi-Purpose Concealer, který je dokonale zamaskuje cokoliv, ať už minulá noc na pleti nechá jakékoliv známky únavy. Dále make-up artisté nedají dopustit na oční stíny Eye Tint. Mají velice příjemnou texturu a působí lehce, zároveň je lze použít i jako multilíčidlo (například pro konturování nebo vykreslení obočí). Pro fixaci náš tým odborníků po dobu konání festivalu volil nejčastěji pudr Luminous Silk Glow Fusion PowderA nelze opomenout tekutou rtěnku Lip Maestro Satin, která zdobila rty mnohých filmových dam nepřehlédnutelnou červenou, která sedne každé pleti.  

Měření
Na které produkty nedají make-up artisté v ELLE Beauty Lounge dopustit?

Všechny produkty značky Armani Beauty jsou exkluzivně k dostání v síti parfumerií Douglas.