Šperky jako stvořené pro léto

Lehkost bytí

Pokud netoužíte po ničem extravagantním a cizí jsou vám i pestré barvy a bláznivé motivy, budete nadšení z kolekce Simple. Ta je jako stvořená pro luxusní dovolenou, na drahou večeři nebo noční procházku s tou nejlepší, vzácnou společností. Elegantní náušnice, náhrdelníky i prsteny se vyznačují čistými liniemi a geometrickými vzory, řetízky mají větší oka, náušnice a náramky pak obohacují plíšky či kuličky. Vybírat můžete ze zlata, stříbra, případně jejich kombinace podle toho, jakému kovu dáváte přednost a který vám víc sluší.

Apart

Kousek moře

Decentní, působivé, tajemné… Od pradávna jsou perly využívány ke zdobení a speciálním příležitostem. Hodí se ke všemu a vynést je můžete kamkoliv – ať už do práce, na rande anebo posezení s kamarádkou. Záleží, v jakém stylu je vyrobený celý šperk. Širokou nabídku najdete v kolekci Pearls, která zahrnuje luxusní šperky s brilianty a perlami ve vyšší cenové hladině, ale i poznání levnější, přesto neméně krásné, varianty. Kombinace zlatého či bílého zlata, perel a nejrůznějších motivů dotvoří váš styl k dokonalosti.

Apart

Must-have na festival

Pamatujete na kdysi tolik oblíbené etno náramky? Letos opět přichází jejich čas! Nosit je můžete nejen na open air akce a koncerty, hodí se i pro běžný den. V kolekci Etno na vás čeká tahle letní stylovka v širších i tenčích variantách, s korálky a prvky ze žlutého zlata. Vybírat můžete z kousků s nápisy anebo motivy, jako jsou kytičky či ornamenty.

Apart

Řetízky na nohu

Malý detail, který dokáže změnit celý dojem. Řetízky na nohu vypadají skvěle ať už nosíte tenisky, sandály na podpatku nebo žabky… Minimalistické, zlaté či stříbrné řetízky obohacují aplikace z broušeného skla, které nepřekáží při chůzi, takže jich můžete na jednu nohu navléknout klidně víc.

Apart
Měření