Velký čokoládový návrat

 

A proč se vlastně v létě neprodávají? 

Kvalita a čerstvost jsou u společnosti Ferrero vždy na prvním místě. S kvalitou výrobku je spojeno mnoho činností, od pečlivého výběru ingrediencí přes jejich dokonalé propojení v recepturách, které přinášejí báječný zážitek pro vaše smysly, až po dokonalý proces zpracování, jenž zaručí, že chuť pralinek bude vždy stejná. Důležitá je také čerstvost, za kterou ručí u každé pralinky. Díky preciznosti při výrobě a správnému balení i skladování je každá pralinka zárukou nenapodobitelné chuti a čerstvosti.

Pralinky Ferrero jsou synonymem báječné chuti bez kompromisů. Každé jednotlivé ingredienci je věnována maximální péče a pozornost, aby se uchovaly veškeré její vlastnosti, jako jsou aroma, konzistence a především chuť. Ferrero je v této oblasti pravděpodobně jedinou společností, která trvá na dodržování těch nejpřísnějších norem. Díky tomu vám může zaručit úžasný chuťový zážitek pokaždé, když si budete chtít dopřát některou z pralinek Ferrero. Pro zajištění co nejlepších chuťových zážitků zaměstnává skupina Ferrero celkem 1 011 ochutnávačů, kteří analyzují vzhled, aroma a chuť jednotlivých pralinek. Například pralinky Ferrero Rocher procházejí během každé sezóny více než 18 536 ochutnávkami, aby byla zabezpečena jejich špičková kvalita.

A právě proto, aby se dokonalý vzhled a chuťové vlastnosti pralinek nijak nezměnily, Ferrero jako jediný výrobce na českém trhu každoročně v letních měsících stahuje čokoládové pralinky z prodeje. Nyní si ale opět můžete dopřát trio oblíbených pralinek Ferrero. 

 

Ferrero

 

Dokonalou souhru chutí vám zaručí Ferrero Rocher - celý lískový oříšek uprostřed lahodné krémové náplně ukrytý v křehké oplatce potažené mléčnou čokoládou s jemně praženými kousky lískových oříšků. Díky luxusnímu zlatému obalu a elegantnímu papírovému košíčku je Ferrero Rocher ještě výjimečnější a luxusnější. Je opravdovým symbolem kvality a dokonalosti značky Ferrero. Výjimečné a nenapodobitelné, určené pro vaše zlaté okamžiky.

 

 

Jedinečné zážitky vám zpestří i pralinky Mon Chéri, které jsou dokonalým spojením nejkvalitnějších a nejšťavnatějších třešní, hřejivého likéru a sametově hořké čokolády. Malý čokoládový poklad omámí vaše smysly a příjemně vás překvapí, kdykoliv jej znovu ochutnáte. Mon Chéri – kdo neochutnal, nepochopí!  

 

Ferrero

 

Ferrero nezapomíná ani na milovníky kávy, které zaručeně potěší, že od začátku září jsou k dostání i pralinky Pocket Coffee. Tekuté srdce ze 100% kávy Arabica, z těch nejlepších, pečlivě vybraných zrnek, skryté ve skořápce z jemné čokolády, která dokáže zachovat aroma kávy tak, že chutná jako čerstvě připravená. Pocket Coffee je důmyslnou, lahodnou kombinací čokolády a tekuté kávové náplně. Výsledkem je výrazná, nenapodobitelná chuť. Zažijte energii pravého espressa v jediné pralince.

 

Ferrero