Toužíte po nové podlaze? Vsaďte na krásu, styl a trendy.

Nechejte svůj domov rozkvést

Máte chuť vizuálně podpořit uklidňující dojem svého interiéru? V tom případě sáhněte po kolekci Quick-Step Bloom. S dosud bezprecedentním zaměřením na detail zachycuje nová řada vinylových podlah esenci přirozené kresby dřeva. Ať už preferujete moderní, rustikální nebo tradiční styl, s výběrem z široké škály barev a autentických designů řady Bloom proměníte každou místnost v interiéru v charizmatický domov.

Elegantní vzor rybí kosti a jednoduchá instalace v jednom

Chcete dodat svému interiéru punc vznešenosti a nadčasové elegance? Pak je přímo pro vás podlaha se vzorem rybí kosti z kolekce Ciro. V minulosti představovala instalace této podlahy výzvu, konstruktéři Quick-Stepu však přišli s inovativním a současně jednoduchým řešením: zaklikávacím systémem Unizip. Dejte sbohem komplikacím a přivítejte jednoduše nainstalovatelnou, úžasnou podlahu se vzorem rybí kosti.

Nadčasové trendy

Současné trendy mají jasné pojítko –  minimalizovat, hledat inspiraci v přírodě a současně vidět krásu v nedokonalostech. Ať už se jedná o aktuální trend Japandi (kombinace japonského a skandinávského minimalismu), tmavé wabi sabi (hledání krásy v nedokonalostech v kombinaci s prvky ve tmavých barvách) nebo biophilii (láska k přírodě), Quick-Step umí s moderními aspekty pracovat tak, že je ve svých podlahách propojí do nadčasové klasiky, která vám bude dělat radost po dlouhá léta. A co je více?

Inspirujte se na stránkách Quick Step.

Měření