Profesionální hair care u vás doma? Stačí pouhé 4 kroky

Vlasy silně ovlivňují náš vzhled i náladu. Rámují náš obličej. Když se pyšníme bohatou hřívou, máme pocit, že dokážeme všechno na světě. Pokud nás přepadne bad hair day, nejraději bychom se někam schovali, protože se necítíme dobře ani, když si uděláme pěkný make-up. Takové situace už nemusíte řešit, pokud si pořídíte unikátní kombo Ultimate Repair od Wella Professionals. Jde o jedinečnou řadu, jež byla inspirována péčí o pleť. Stejně jako pokožka potřebuje ucelenou péči v podobě odličovačů, krémů, sér či masek, vlasy je rovněž potřeba vyživit krok za krokem.

Jak regenerovat vlasy?

Vlasy zejména žen jsou denně vystavovány poškozujícím vlivům. Nejen, že se musí potýkat s faktory jako prach, smog, sluneční záření, samostatnou kapitolou je tepelný styling (žehlení, kulmování, fénování), barvení či jiné chemické úpravy vlasů. V neposlední řadě pak nejsme někdy důsledné a jdeme spát s vlhkými vlasy, takže se více lámou. Takové vlásky potřebují extra porci péče, aby se dostaly opět do kondice. Stačí 4 kroky a 90 sekund.

Ultimate Repair

Revoluční restart zdravých vlasů

Ultimate Repair přichází s převratným systémem péče. Dosud se totiž zaměřovala pouze na vnitřní regeneraci poškozeného vlasu, tedy na kortex. Asi vám to přijde logické, vždyť se všude zdůrazňuje, jak vše vychází zevnitř a že cokoli poškozeného, nemocného, se musí opravit u základů. Ano, ale je to jen půl cesty. Je to jako si něco navařit, ale nepřiklopit to víčkem. Nevytvořit ochranný systém a zacelit onu péči, aby nerušeně působila dál. Ultimate Repair pracuje na bázi holistického řešení, při němž se obnovují vazby uvnitř vlasu a současně se na jeho povrchu vyplňuje ochranná bariéra. Tak pracuje patentovaná technologie, která kombinuje Alfa-hydroxylovou kyselinu a Omega-9.

4 kroky, 90 sekund pro záchranu hřívy

Řada Ultimate Repair je navržená pro prakticky okamžitou opravu všech typů vlasů. Nejprve začnete krémovým šamponem, s nímž smyjete nečistoty (kovy, mastnotu, nečistoty z prostředí, stopy po stylingu atd.). Tím se zahájí obnova vlasů, kterou podpoří hloubkový kondicionér. Ten pomůže hřívu rozčesat a hydratuje. Nijak ji nezatěžuje, takže jej lze použít každý den. Na řadu přichází hvězdný produkt, Miracle Hair Rescue. Lehký bezoplachový sprej, který intenzivně posiluje a vyhlazuje vlasy. To vše zvládne za pouhých 90 sekund, během nichž naboostuje vlasy zevnitř i zvenku. Pokud si často dopřáváte tepelný styling, pak vám nesmí chybět ani sérum Protective Leave-In. Ideální je před použitím tepelného působení (230 °C), kdy zabraňuje lámání a přesoušení. Také chrání před UV zářením a zamezuje krepatění. Rovné vlasy budou po jeho použití uhlazenější, kudrnaté zase výraznější. Každé vlasy mohou být krásné, jak poznáte i u stánku Wella Professionals na ELLEphorii, kde se i s touto hvězdnou čtyřkou seznámíte.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření