Trendy v estetice: Nové zákroky i péče jako v luxusním hotelu

Na beauty festivalu se představí tým Premier Clinic, prémiového nestátního zdravotnického zařízení sídlícího v Jungmannově ulici v Praze. V zařízení si můžete dopřát komplexní péči v oblasti plastické chirurgie, korektivní dermatologie, estetické gynekologie či laserové medicíny. Pro váš maximální komfort je zde vše zajištěno od předoperační péče až po rekonvalescenci.

Jako v luxusním hotelu

Premier Clinic díky svému modernímu vybavení a tým precizních lékařů patří mezi nejvyhledávanější a nejlépe hodnocené kliniky u nás. Ať už zvolíte jakýkoli zákrok, budete se zde cítit příjemně, jako byste ani nebyli na klinice. V případně nutnosti rekonvalescence poskytuje klinika monitorované dospávací pokoje hotelového typu, kde máte k dispozici minibar a značkovou kosmetiku či á la carte snídaně. Maximálně vstřícný personál vám zpříjemní celý pobyt na klinice.

Špičkové vybavení, maximální péče

Klinika fungující pod vedením známé vyhledávané plastické chiruržky MUDr. Lucie Zárubové a jejího týmu lékařů nabízí komplexní péči ve sféře estetické péče a plastické chirurgie. Můžete si dopřát tradiční a vyhledávané zákroky jako zvětšení prsou, omlazení obličeje i dekoltu, formování postavy, stejně tak vám zde nabídnou i stále populárnější zákroky ze sféry intimní, např. vaginoplastiku. Na své si přijdou i muži, kteří mohou podstoupit transplantaci vlasů. Veškeré zákroky jsou prováděny s využitím nejmodernějších metod, aby výsledek byl maximálně efektivní a pro vás komfortní.

Premier Clinic

Prémiová kvalita za rozumné ceny

Zařízení Premier Clinic vzniklo na základě architektonického návrhu známého českého architekta Jaromíra Pizingera. Kromě příjemného zázemí budete obklopeni špičkovým technickým vybavením včetně 2 high-tech operačních sálů a 1 zákrokového sálu s možností šetrné low-flow anestezie. Pro klienty je připraveno po předchozí rezervaci bezplatné parkování přímo v budově kliniky. Vizí zařízení je poskytovat prémiovou kvalitu za dostupné ceny. Samozřejmostí je pak diskrétnost, kterou uvítá každý klient.

Moderní klinika, která jde s dobou

Vítaný je i udržitelný přístup kliniky. Její snahou je, aby veškeré aktivity měly pokud možno co nejmenší dopad na životní prostředí kolem nás. Už jen samotná budova, kde Premier Clinic sídlí, obdržela certifikaci LEED Platinum, tedy nejvyšší možná úroveň úspory energie a enviromentálního designu veřejných budov. Premier Clinic se může pochlubit i prestižním oceněním Zelená firma.

Premier Clinic na ELLEphorii

Jak sami na klinice říkají, synchronizovaný, precizní a kvalitní tým je srdcem každé kliniky. A právě s ním se seznámíte na ELLEphorii, kde si necháte zdarma vyšetřit znaménka, zkonzultujete vhodná ošetření pro vaši pleť či se zeptáte na vše, co vás zajímá ohledně zákroků plastické chirurgie. Specialisté z Premier Clinic vám vše rádi zodpoví.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření