Hydratace v pár krocích: Jak ji zvládnete v zimě?

V chladném období pokles teploty ovlivňuje přirozenou ochranou bariéru pokožky a je proto vhodné věnovat jí zvýšenou pozornost. Úroveň vlhkosti ve vzduchu v průběhu chladných měsíců má tendenci být mnohem nižší v porovnání s jinými obdobími roku, a je i mnohem sušší. Taktéž vzduch v našich domácnostech je vlivem vytápění sušší. Tyto teplotní rozdíly a kvalita vzduchu zvyšují riziko dehydratace. Bez ohledu na roční období hraje hydratace organizmu zásadní úlohu pro naše zdraví a zdravý vzhled pokožky.

Bez vody není krásy a zdraví 

Dehydratace těla je většinou příčinou suché, nepružné pokožky, má na svědomí migrény a nesoustředěnost. Hydratace pokožky samotné vychází i z našeho vnitra, proto je nesmírně důležitý pravidelný pitný režim i v průběhu chladných dní. Pokud zapomínáte na sklenky tekutin během dne, můžete si s pomocí mobilní aplikace nastavit připomínky, že je čas se hydratovat. A aby vám chutnalo, přidejte své vodě chuť tak, abyste se na ni těšili. Nic není jednodušší než si vybrat skvělý Microdrink od waterdrop® (www.waterdrop.cza vychutnat si sklenici či rovnou celou lahev vody. Stačí si vybrat oblíbenou příchuť a kvalitní skleněnou nebo nerezovou lahev, která se díky svému nezaměnitelnému designu hodí k podzimním outfitům. Navíc budete moct dodržovat pitný režim kdekoliv a kdykoliv. 

Pitný režim
Info ikona

Jak chutná pitný režim?

V průběhu náročných dnů, kdy je třeba si dobít energii, je skvělý Microenergy, který díky přírodnímu kofeinu povzbudí a dodá sílu pro lepší výkon. Na zahřátí v chladném období má waterdrop® v nabídce lahodné Microtea. Ať už si chcete oddychnout po náročném dni v práci nebo upřednostňujete teplý nápoj v chladných dnech, čaj ve formě Microtea je zdravý a má i plno dalších výhod. Jde o čistý ekologický produkt obsahující přirozené složky bez přísad a sladidel. Jeho příprava je bez louhování a čekání, praktická a nenáročná. Stačí hodit kostku Microtea do hrnku nebo termohrnku a užívat si rozmanitou chuť. Pít víc vody už nikdy nebude problém. Stačí si vybrat správnou příchuť. 

Rutina, která uzdravuje

Spolu se zdravou výživou a kvalitním pitným režimem je potřebné dostatečně odpočívat, aby byl přechod do chladného období lehký, harmonický a vyvážený. Pohybu se však nesmíme vzdát ani v průběhu chladného období. Při této příležitosti si užíváme i přirozeného světla a pozitivních účinků pohybu venku na naše tělo…Vezměte si s sebou teplý Microtea v termohrnku. Přechod z jednoho ročního období do druhého přináší v organizmu výrazné změny, a jak dochází k náhlým změnám teploty, může se objevit i sezónní chřipka. Proto je životně důležité mít rutinu založenou na zdravých návycích, které udrží vaše tělo plné energie, abyste si mohli naplno užít novou sezónu a její příležitosti. A právě na ELLEphorii ochutnáte Microdrinky, budete mít šanci pořídit si produkty waterdrop® za výhodné ceny, k dispozici budou i letáky se slevami nebo si o výrobky i zasoutěžíte. Rovněž vám budou na místě k dispozici odborníci, kteří vám poskytnou poradenství ohledně hydratace, pitného režimu a samozřejmě výrobků waterdrop®.   

waterdrop® produkty
Info ikona

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Info ikona
Měření