Nejúčinnější zbraň

 

„Víte, vyrostla jsem v lázních Vichy proslulých zázračnou vodou, kterou pil i Napoleon. Takže jsem už v mládí pochopila, že krása, zdraví a celková pohoda jsou spojeny s výživou. Proto jsem později chtěla vyvinout doplněk, který bude základním krokem v naší beauty rutině,” vysvětluje Fleur. Její značka, kterou si zamilovaly ženy nejen po celé Francii, právě slaví první dekádu. Obsah minimalistických lahviček cílí hlavně na ženy moderní doby, které chtějí mít pod kontrolou svoji krásu, hmotnost i proces stárnutí, ale tu a tam si dají o skleničku (až tři) více, chodí spát nad ránem, mají vražedné pracovní tempo nebo se v rámci PMS oddávají junk foo­du. „Ani po občasném uklouznutí není normální mít na čele pupínky, lámající se vlasy nebo nehty, být unavená po obědě nebo po prospané noci. Je to jen o absenci živin, které tělu chybějí. Když mu je dodáte, bude samo pracovat tak, jak má,” říká šik Francouzka. V portfoliu její značky najdete doplňky pro aktivaci a regeneraci buněk, buněčnou výživu a detoxikaci, tedy vše od zmiňovaného kolagenu přes probiotika či mastné omega-kyseliny až po kyselinu hyaluronovou, nopál potlačující chuť k jídlu nebo preparát pro detoxikaci jater, ploché bříško či třeba komplex pro čerstvé maminky. 

 

D-lab

 

Při jejich formulaci se Fleur spoléhá výhradně na svůj tým specialistů na mikroživiny. „Při výrobě našich doplňků věřím jen v naše vlastní postupy a účinné látky. Jen tak mohu zaručit, že budou co nejkvalitnější, bezpečné a maximálně vstřebatelné. Když pracujete s přírodními složkami, je to vždycky oříšek. Vezměte si třeba kopřivu – liší se podle toho, kde roste, jak dlouho, v jaké půdě a jak byla následně zpracována (sušení, mletí, extrakce), proto je důležité, abych přesně věděla, s čím pracujeme a jaký výsledek tím můžeme zaručit,” říká. 

Jednotlivé preparáty D-Lab jsou sestaveny tak, aby fungovaly ve vzájemné synergii. Samotné etikety lahviček vám podle čísel 1, 2 nebo 3 napoví, že se spolu dají kombinovat a vytvoří unikátní nutriční program. „A i když je v něm účinná látka zastoupena ve více formulích, jejich součet nikdy nepřevyšuje doporučenou dávku a nehrozí vám předávkování,” vysvětluje zakladatelka, která po těhotenstvích nedá dopustit na keratin: „Doslova mi zachránil vlasy, po jeho užívání mi přestaly padat a zlepšila se i jejich struktura,” říká Fleur. Podle ní je nejdůležitější pojmenovat problém, který potřebujete řešit, a vybrat si vhodné preparáty (pomůžou vám na www.infokrasa.cz), které vašemu tělu vrátí rovnováhu. Pro výsledek je nutné preparáty užívat aspoň dva měsíce.