Síla chladu: Moc kryoterapie v jediném kelímku

Na ELLEphorii se s novinkou od značky Clarins seznámíte. Na vlastní kůži pocítíte chladivé účinky Cryo-Flash Cream-Mask. Nebojte, mrazit vás bude maximálně vzrušení, když pocítíte a uvidíte ten okamžitý progres. Maska je inspirována silou kryoterapie, v kombinaci s tím nejlepším z přírody poskytuje maximální péči, jež bojuje proti stárnutí.

Zázračná pupalka dvouletá a kalciový záblesk

Hvězdnou složkou této inovativní masky je pupalka dvouletá. Exkluzivní biologicky inspirovaný rostlinný výtažek spolu s derivátem mentolu rozehrají v pokožce procesy okamžitého liftingu. Molekula mentolu totiž působí jako spouštěč kalciového záblesku na pokožce. Důležitou roli zde hraje vápník, součást pokožky, kdy v ní působí jako „palivo“, protože podporuje buněčnou aktivitu. Právě rychlý příliv vápníku způsobí kalciový záblesk. A pupalka dvouletá? Ta rovněž aktivuje kalciový záblesk, navíc pomáhá regenerovat buňky, protože posiluje syntézu kolagenu a chrání před škodlivými účinky volných radikálů.

Maska Clarins

Vypnutá a krásná pleť

Proč potřebujeme dopovat vápníkem? S věkem nám ubývá a kalciový záblesk je dokonalou vzpruhou pro pleť. Udělejte si proto s Cryo-Flash Cream-Mask svůj rituál. Hustý, hladký krém klouže po pleti jako kostka ledu, čímž vytváří onen intenzivní „kryo efekt“. Aplikace je neuvěřitelně příjemná, chladivý pocit přináší uvolnění a pohodlí. Pokožka se navíc ihned prozáří, pozvednou se kontury, posílí se póry, pleť bude jemnější a krásnější.

Nechte se hýčkat přírodou i vědou

Značka Clarins je uznávaným profesionálním odborníkem na krásu více než 65 let. Svoji pokrokovou vizi ve sféře výzkumu začal zakladatel Jacques Courtin-Clarins rozvíjet v roce 1954. Sám již tehdy poznával hlavní účinky chladu v prevenci proti příznakům stárnutí a doporučoval každodenní vystavení se chladu v podobě sprchy studenou vodou, čímž se pomáhá docílit vytvarované a pevné tkáně. I díky těmto poznatkům, dále několikaletému výzkumu kryoterapie a jedinečné síle rostlin vyvinuly Clarins laboratoře Cryo-Flash Cream-Mask.

 

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření