Co ženu rozzáří nejvíc? Třpyt krásného šperku

Klenot není běžný módní artikl. Nepředstavuje sezónní úlovek v kolekci. Jde o nadčasový poklad, který může mít i investiční hodnotu. Kov i kameny představují cenné komodity. Šperky samy o sobě mají ovšem ještě další význam. Emocionální. Vyjadřují totiž míru úcty, kterou k vám chová partner. Ilustrují, jak moc vás muž zná, protože vybrat klenot podle vkusu obdarované osoby, není jednoduché. Tato citová hodnota je stejně významná, jako ta vyjádřená penězi, což si plně uvědomuje značka Apart, lídr v oblasti prodeje šperků a hodinek v Evropě. S jejich poklady se seznámíte i na ELLEphorii.

Šperky Apart

Jedinečné doplňky krásy

V nabídce značky Apart najdete zlaté i stříbrné náramky, náušnice, náhrdelníky i prsteny za velmi příznivé ceny. Pokud zatoužíte po luxusních kouscích, zdobených brilianty a drahými kameny (od tanzanitu po rubín), vyberete si zde rovněž. Opravdu nároční zákazníci se potěší komplikacemi v podobě hodinek. A zapomenout nesmíme ani na děti, jež nadchnou stovky šperků a hodinek s oblíbenými motivy. V neposlední řadě zde najdou pánové klenot pro svou vyvolenou. Zásnubních prstýnků je tu více než slov lásky, kterými svoji milovanou muži zahrnou. Apart je ztělesněním sofistikovanosti, elegance, luxusu, ale i hravosti, nápaditosti a originality. Když si značka vybírala tvář z řad českých celebrit, neváhala a zvolila Moniku Bagárovou. Zpěvačku, podnikatelku a maminku, která sdílí stejné hodnoty a cit pro detail jako brand Apart.

Šperky Apart

Cit pro detail

Široké portfolio šperků vám umožní vybrat jak nenápadný řetízek, tak i něco výraznějšího. Dopřejete si klenot v podobě přívěšku s vaším jménem, třpytivé náušnice, něco velmi barevného i minimalistického. V nabídce značky najdete jak produkty, které vyrábí ve vlastních zlatnických dílnách, tak i šperky jiných značek, například Elixia a Artelioni. Prvně jmenovaný brand kombinuje moderní design a módní trendy, což ocení odvážné ženy, které se nebojí originality. Nadchnou vás rozmanitost a fascinující provedení, například v podobě přírodních motivů. Artelioni je zase synonymem pro dokonalé šperky, které jsou vhodné ke každodennímu nošení i pro speciální příležitosti. V pestré nabídce naleznete prsteny, náramky, náušnice, řetízky, brože i hodinky. Hravost jednotlivým klenotům dodávají barvy polodrahokamů, jako jsou acháty, křemeny, krystaly či barvené sklo. A dominující motiv značky, srdce, si oblíbí každý. Protože láska sluší každému.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření