Pleť si žádá víc? Dopřejte jí veganskou hybridní péči

S inovativní řadou Waunt přichází známá značka Oriflame. Produkty této linie poskytnou maximum toho, co dokáže skvělá péče o pleť, zároveň dodají jemný dekorativní efekt, jako je lehké krytí, rovněž projasnění, nebo zmatnění. Pleť se ještě víc zdokonalí, výsledný efekt je zcela přirozený.

Přírodně, jednoduše a perfektně

Kosmetika, jež toho nabízí víc. Waunt je veganská hybridní péče o pleť s certifikátem The Vegan Society™. Potěší vás složení přírodního původu, nenajdete v ní parabeny, minerální oleje nebo SLS. Potěšující je rovněž, že Waunt snižuje dopad na planetu. Kosmetika se vyrábí nízkoenergetickými procesy s minimálním použitím vody. Vodou smývatelné produkty jsou navrženy tak, aby byly biologicky odbouratelné, obaly jsou samozřejmě vyrobeny z recyklovaného plastu.

Oriflame Waunt řada

Probuďte se a vyrazte bez make-upu

Umíte si představit, že se probudíte, nanesete sérum a hydratační krém, a pak už vyrazíte do práce bez jakéhokoli make-upu? Nemyslitelné, leč zbožné přání? Tak pozor, sen se stává realitou. Vaše pleť bude vypadat bezchybně, protože přesně toho docílí prvky make-upu v produktech Waunt. Vaše pokožka bude zářit svěžestí a čistotou. Je jen na vás, co si z nabídky linie vyberete. Přípravky lze používat samostatně, nebo je kombinujte a vytvářejte různé efekty dle vaší kreativity. Pro přirozeně prozářený a hydratovaný vzhled můžete sáhnout po noční masce, očním krému, osvěžujícím pleťovém krému a tónovaném korekčním krému. Kombinace těchto produktů vaši pleť naboostuje, hydratuje a prozáří díky reflexním olejům a jemným projasňujícím částečkám. Máte obavy, že pokožka bude až moc lesklá? Tónovaný korekční krém efekt zkrotí, produkt obsahuje totiž pudry, které vstřebávají maz a vaši pokožku prozáří bez lesku.

Jak na nejednotnou pleť?

Víte, co je základ perfektního líčení? Není to řasenka nebo rtěnka. Na úplně jiný level se dostanete, když máte sjednocenou pleť. Přirozený tón pokožky, který neruší drobné flíčky a nedokonalosti pozvedne půvab. Pokud tedy máte zarudlou a nejednotnou pleť, použijte tonizační sprej, tyčinku na oči a našlehaný denní krém. Toto kombo obnoví v pleti živiny, hydratuje ji, vyhladí a sjednotí její tón. Výsledný retušovaný vzhled z vás udělá krásku bez nutnosti použít filtry. Pokud vás líčení ovšem nechává chladnou a raději se pochlubíte pokožkou tak, jak ji příroda stvořila, zvolte máslovou čisticí péči, hřejivou pleťovou masku a tonizační sprej. Údržba je potřeba vždy a tyto přípravky vaši pleť vyčistí a vyživí, zbaví ji nečistot, zklidní a vyhladí. Mějte na paměti, že i když máte perfektní pokožku, působí na ni okolní vlivy, což se může později projevit. Na ELLEphorii vám u beauty pointu Oriflame představí výhody hybridních produktů, tedy především jejich všestrannost. Jak jsme si nadnesli, můžete je použít pro péči o pokožku, jako neviditelné líčení nebo jako základ pro výraznější nalíčení. Vyzkoušejte to na vlastní kůži.

ELLEphoria 2023

Již 3. ročník festivalu krásy ELLEphoria se uskuteční 3. - 5. listopadu v Praze. 

Tři dny plné novinek, trendů a cenných rad od odborníků, celebrit, influencerů a těch, kdo dbají o krásu. Budeme se věnovat oblastem make-upu, vlasů, nehtů, péče o pleť, anti-aging a wellbeing. Během těchto dnů se dozvíte, jak správně pečovat o tělo i duši, abyste se cítili krásní a plni energie.

Můžete se těšit na bohatý program jak na pódiu, tak mimo něj, doprovodní výstavu s více než 50 značkami, workshopy, diagnostiku pleti, individuální poradenství, soutěže a spoustu vzorků a hodnotných dárků, které pro vás budou připraveny přímo na místě. Vstupenky zakoupíte na https://ellephoria.cz/cs

Měření