Vše, co potřebujete vědět o kolagenu a proč navštívit ELLEphorii

Slovo kolagen pochází z řeckého slova „kólla“, což znamená lepidlo. Přestože jste pravděpodobně ještě nezačala vážně přemýšlet o vráskách, pravdou je, že vaše tělo po 25. roce začalo neúprosně snižovat produkci kolagenu. Vychází to tak na 1 až 2% ročně. Ve věku 40 let se výše popsaný pokles obvykle začíná projevovat ve formě linek, vrásek a celulitidy.

Přestože vám The Solution™ může pomoci zpomalit, a dokonce zvrátit některé z těchto příznaků, pochopení kolagenu a toho, jak funguje The Solution ve vašem těle, také vám může pomoci lépe pochopit proces stárnutí vašeho vlastního těla. Zde můžete najít celkem 8 faktů o kolagenu, které jste možná dosud nevěděla.

V Oslo Skin Lab věří v holistický přístup ke kráse. Věří, že krásná pleť začíná uvnitř. Jejich produkty obsahují velmi pečlivě vybrané ingredience, které jsou jednoduché, bezpečné a přitom účinné. Přípravky doplňují a podporují každodenní ošetření a jsou základem efektivní a celostní péče o pleť.  

Oslo Skin Lab

Výživový doplněk

Kolagenový prášek The Solution™, změnil pravidelnou péči o pleť mnoha žen napříč Evropou díky snadnému, účinnému a multifunkčnímu přístupu ke kráse – minimalistická péče o pleť ve své nejlepší formě.Díky svému složení pomáhá zvýšit pružnost pokožky, vyhladí ji a zjemní vrásky.Nabízí následující výsledky, které jsou i klinicky ověřené:

  • Pružnost a pevnost pokožky 

  •  Vrásky a jemné linky 

  • Celulitida 

Čistý a bezpečný přípravek, který obsahuje pouze jednu ingredienci - hydrolyzovaný kolagen typu I.

Už jste slyšela o nejnovějším produktu THE GLOW?  

Ten dokonale zapadá do vaší denní rutiny péče o pleť zevnitř — zlepšení pleti navenek pomocí produktů, které působí zevnitř.Funguje 24/7.Kromě vitaminu C obsahuje kyselinu hyaluronovou, u níž studie prokázaly, že má pozitivní vliv na pokožku: 

  • Chrání před suchou pokožkou 

  • Zvyšuje hydrataci pokožky 

  • Zvyšuje subjektivní vnímání jasu a pružnosti 

  • Redukuje známky stárnutí jako jsou vrásky a jemné linky 

THE GLOW je dokonalým doplňkem k The Solution Beauty Collagen, u kterého bylo prokázáno, že redukuje vrásky a zvyšuje pružnost pokožky. Tobolky THE GLOW obsahují kyselinu hyaluronovou, která prokazatelně zvyšuje hydrataci ve vaší pokožce. Je mimořádně důležité pro redukci vizuálních známek stárnutí, ale také proto, aby vaše pleť získala lesk a jas. Péče o pleť zevnitř ovlivňuje váš vzhled navenek každý den – 24 hodin denně.“

Oslo Skin Lab bude pro vás na ELLEphorii!

V Oslo Skin Lab se starají o to, aby pleť zákazníků byla svěží, pevná, pružná a zářivá. I na 2. ročníku festivalu krásy se speciálně postarají i o to, aby pleť návštěvnic ELLEphorie byla k nepřehlédnutí. Pokud i pro vás je nejlepším make-upem krásná pleť, můžete se těšit na hýčkání od Oslo Skin Lab Beauty bar, kde vám sympatičtí odborníci z Oslo namíchají ty nejlepší drinky pro krásnou pokožku, představí několik novinek, díky kterým budete zářit jako na červeném koberci — kdykoliv a kdekoliv. Připravte se také na jedinečnou možnost si nechat zdarma zmapovat stav vaší pleti pomoci diagnostického přístroje a ještě získat produkty Oslo Skin Lab za zvýhodněné ceny.

ELLEphoria

Více o ELLEphorii najdete na jejích stránkách.

Měření