V objetí ikony: Poznejte svět Yves Saint Laurent

Značka Yves Saint Laurent vám otevře bránu do světa jedinečnosti, kreativity i luxusu. Znáte ji v módním pojetí, ovšem i ve světě krásy si získala značné renomé. Kdo by neznal Touche Éclat, v pojetí rozjasňovače i korektoru? Linie Yves Saint Laurent Beauty se řídí především heslem „žádné hranice, žádná pravidla“, které doprovází dokumentární sérií Push The Boundries. U stánku na ELLEphorii se tak seznámíte s řadou dalších novinek.

Opojení vůní

Symbolikou svobody se stala kolekce vůní Libre. Květinová kompozice s osobitou sílou levandule. Umocněná pomerančovníkem, mandarinkovým olejem a černým rybízem ve vás dokonale probudí oheň a vášeň. Zkusíte ikonickou klasiku Libre Eau de Parfum, objevíte kouzlo novinky Libre Le Parfum.  Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, pocit svobody pocítíte okamžitě.  

Yves Saint Laurent Beauty

Perfektní look 

Těšit se můžete na komentované líčení od YSL National make-up artistky Michaely Ohemové, která vám představí nový make-up All Hours Foundation. Vydrží až 24 hodin a díky skvělým ingrediencím, jako jsou okvětní lístky jasmínu z komunitních zahrad Ourika a nově i kyselina hyaluronová, zůstane vaše pokožka nadále jemná a hydratovaná. Přímo na místě budete mít jedinečnou možnost nechat si poradit nejen s výběrem správného odstínu, k dispozici vám budou milé make-up artistky, které vám při výběru budou asistovat a pomohou vám i se správnou aplikací make-upu.

A když už budete u zkoušení nového make-upu, pokračujte výběrem rtěnky. Rouge Pur Couture The Bold dodá vašim rtům dokonalý, sytý vzhled, který vám dodá notnou dávku smyslnosti. I textura rtěnky se může pochlubit výdrží, až 10 hodin bude mít stále intenzivní look. Co ještě chybí? Svůdný pohled. Stačí, když nanesete řasenku Lash Clash, jež řasy prodlouží, zhustí i natočí. Objevte svoji ještě půvabnější tvář! A jestli se už nyní nemůžete dočkat a chtěly byste prozkoumat produkty Yves Saint Laurent, podívejte se na nabídku v obchodech Douglas zde.   

Yves Saint Laurent Beauty

O čem se nesmí mlčet

Jak jsme zmínili, Yves Saint Laurent Beauty chce skrze své produkty dodávat svobodu a odvahu. Neplatí to však pouze v rovině kosmetické, přesah prostupuje i ve formě podpory projektu Abuse Is Not Love. Věděla jste, že každá třetí žena se za svůj život setká s partnerským násilím? Bohužel. Každá musí ale vědět, že někde je pomocná ruka. I dvě, tři, čtyři, které oběť vytáhnou z vězení, občas přehlíženého nejen okolím, ale i tolerováno právě osobou postiženou. Yves Saint Laurent Beauty proto spojil své síly s organizací proFem, která se zabývá tuto problematikou. Projekt poskytuje poradenství a další přímou podporu osobám ohroženým právě domácím a sexuálním násilím. V rámci spolupráce školí zaměstnance Yves Saint Laurent Beauty, aby lépe porozuměli násilnému chování a věděli, jaké jsou dostupné zdroje pomoci. 

Vše, co potřebujete o ELLEphorii teď hned vědět

ELLEphoria proběhne v termínu 4. - 6. listopadu 2022  ve  Slovanském domě Praha a nabídne třídenní program plný osobností, workshopů vedených specialisty a možností vyzkoušet na vlastní kůži renomované značky a vycházející hvězdy beauty světa. Vstupenky a další detaily o akci najdete na www.ellephoria.cz.

ELLEphoria
Měření