Káva jako z nejlepší kavárny? Podává se u vás doma!

 

Prvotřídní kávová zrna spařená podle konkrétní odrůdy, síla, teplota nebo chuť vyladěná přesně podle vás a až 22 druhů kávových nápojů. Saeco Xelsis Suprema ale nabízí třeba i přednastavené chuťové profily a dokáže sledovat, jakou kávu máte rádi, a navrhnout vám podle toho nápoj na míru.

 

Pokaždé dokonale

Správné namletí kávových zrn, nastavení teploty nápoje nebo doladění mléčné pěny může být poměrně věda. Váš barista by vám mohl vyprávět, jak dlouho se těmto disciplínám musel učit, než dosáhl dokonalosti. Vy to ale nyní díky umělé inteligenci kávovaru Saeco Xelsis Suprema zvládnete hned. Stupeň spaření nastavuje kávovar automaticky podle použitých kávových zrn – díky technologii BeanMaestro. Je tedy jedno, že zrna střídáte, kávovar vždy najde ideální způsob spaření. Poté už si sami nastavíte sílu, objem, teplotu, chuť nápoje nebo objem mléčné pěny. Systém CoffeeMaestro dokonce nabízí tři přednastavené chuťové profily: sladkou a krémovou chuť Delicato, intenzivní a plnou chuť Intenso a odvážnou a bohatou chuť Forte. Výsledný nápoj je dokonale přizpůsobený vašim chuťovým pohárkům.

 

Saeco Xelsis Suprema

 

Kávovar, který vás opravdu zná

Chcete vyzkoušet novou kávu, ale nevíte, jak by měla přesně chutnat? Žádný problém, Saeco Xelsis Suprema využívá umělou inteligenci a pravidelně sleduje, jak si kávu připravujete. Na základě těchto informací vám proto dokáže navrhnout doporučení, jak by váš nápoj na míru mohl vypadat. Díky tomu můžete více experimentovat, rozšířit si obzory a do svého kávového profilu přidávat nové oblíbené nápoje. Kávovar Saeco Xelsis Suprema se také po každém použití sám vyčistí, včetně mléčného systému. Postará se i o kvalitu vody a zabraňuje usazování vodního kamene. Další informace o kávovaru Saeco Xelsis Suprema naleznete na webu Philips.