MAMA SHELTER PRAGUE — OÁZA STYLOVÉHO JÍDLA A ZÁBAVY

Funky restaurace nabízí bohatou snídani a ke snídani patří i skvělá káva, kterou si můžete vychutnat uvnitř restaurace nebo na malebné terase. MAMA terasa je oázou v ruchu velkoměsta, které oživuje svými barvami a unikátní atmosférou. Relaxujte na pohodlných sedačkách, houpacích křeslech a lavicích a užívejte si péči sympatického personálu, který vám splní každé vaše přání.

Milujete snídaně ve velkém stylu?

Tak to vám asi uděláme radost. Nově si tu můžete dát snídani formou bufetu, a to každý den od 7:00 do 10:00 za 260 Kč.

Mama Shelter Prague
Info ikona

Máte chuť pobavit se?

A pokud ani to nestačí, jsou tu pro vás MAMA koktejly, které nejlépe chutnají za doprovodu live DJ, který vás svou hudbou rozproudí každý čtvrtek, pátek a sobotu. Vezměte přátele a dorazte po práci na geniální pizzu a osvěžující drinky. MAMA Happy Hours (platí pro vybrané drinky) od 16:00 – 19:00 za 99 Kč. Chcete si střihnout třeba stolní fotbálek až pro 8 osob, retro arkádové hry, šachy, scrabble, ping-pong nebo kulečník? Vše je k dispozic! Klidně si sem přiveďte i své domácí mazlíčky (MAMA je totiž „pet friendly“).

Mama Shelter Prague
Info ikona

Dorazte na nedělní MAMA brunch

Neděle je dnem odpočinku a pohody, je to čas, který je potřeba si užít s rodinou a přáteli… a kde jinde si vychutnat relax a báječné jídlo? Legendární MAMA brunch (all you can eat and drink) se otevírá pro vás každou neděli od 11:30 do 15:00.

Od snídaně po rozlučku se svobodou

V MAMĚ můžete zažít cokoliv, na co si jen vzpomenete — včetně vánočního večírku, rozlučky se svobodou, svatební party nebo oslavy narozenin. To vše vám na míru zajistí Mama Shelter tým. Pro víc info mrkněte sem @mamashelterprague; anebo zabruste na facebookovou stránku. Tak na viděnou v MAMĚ.

Mama Shelter
Info ikona