REKLAMA
REKLAMA

ELLE & LANCÔME BEAUTY INSTITUTE: Rendez-Vous s kamarádkou

Akce ELLE & Lancôme Beauty Institute se u vás těší velké oblibě, proto jsme zorganizovali další jedinečný večer.

Na piedestalu bude ženská krása.

Jak se můžete zúčastnit?

Toužíte po odpoledni plném krásy? Neváhejte a zaregistrujte se prostřednictvím formuláře, který nalezete níže pod článkem. Nyní pro vás máme příjemnou novinku! Na akci si s sebou můžete přivést i doprovod. Stačí vyplnit formulář níže, počkat, zda budete vylosováni a v případě, že ano, obdržíte potvrzující e-mail s pozvánkou, která je platná pro dvě osoby. Pozor, kapacita akce je omezená!

Na co se můžete těšit?

V krásném prostředí Lancôme Beauty Institute (Jungmannovo nám. 759/20, Praha 1) se seznámíte s novinkami i limitovanými edicemi produktů Lancôme. Velmi zajímavá bude také možnost si nechat zanalyzovat pleť pomocí Youth Finder přístroje a najít ideální make-up přímo pro vás za použití přístroje Shade Finder.

Věnovat se vám bude také National Make-up artistka Jana Lhotová Darmovzalová, která vám s důrazem na dodržení všech hygienických opatření odhalí teorii líčení i techniky líčení.

Během celého programu můžete ochutnávat jedinečné dobroty z If Café v kombinaci s proseccem a kávou Nespresso. No nezní to přímo snově?

KDY? 25.8.2020, 17:00 - 19:00 hod

KDE? Lancôme Beauty Institute, Jungmannovo nám. 759/20, 110 00 Praha 1

Lancôme Beauty Institute
Info ikona

Pokud se vám večer strávený v Lancôme Beauty Institute zalíbí, máme pro vás tip! Kromě analýzy pleti pomocí Youth Finder nebo služby výběru make-upu s přístrojem Shade Finder, můžete využít ošetření nabízené v salonu Lancôme Beauty Institute. Díky zkušenostem z více než 80leté praxe přináší Lancôme ty nejlepší masážní techniky – nadčasové know-how, zahrnující postupy z východu i západu a moderní technologie – toto vše propojuje, aby vyústily v jedinečný rituál s cílenými účinky. Dopřejte si například ikonické Ošetření pro aktivaci mládí nebo exkluzivní Absolutní regeneraci pleti. Zkombinujte exkluzivní péči s relaxací a užijte si několik desítek minut jen sami se sebou.

Lancôme Beauty Institute
Info ikona
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA