Vůně Sì od Armani. Znáte etický program, díky kterému pomáhá?

Etika je konečně trendy. Řeč je o ohleduplnosti, vlídnosti, podpoře ostatních a konceptu udržitelného nakupování, které vychází právě z těchto všech pojmů. Na výběr máme při každém nákupu. I když si kupujeme parfém. Mezi etické a současně nepřekonatelné vůně patří kolekce parfémů Sì od Armani, která obsahuje žhavou novinku Sì Eau de Parfum Intense.

Silná, odvážná, okouzlující a svobodná. Tak si maestro Giorgio Armani představuje ženu, což mu bylo inspirací k vytvoření jeho slavné kolekce pěti parfémů. Od roku 2018 je tváří kolekce a globální ambasadorkou značky Armani australská herečka a režisérka Cate Blanchett. Proč je vůně tak populární? Důvodem je její specificky výrazná, a přesto jemná omamná vůně. Parfém v sobě nese také etickou hodnotu. Jakou? 

 

Armani
Info ikona

 

Některé z ingrediencí parfému jsou získávány etickou a šetrnou cestou. Vanilka v Sì EAU DE PARFUM INTENSE je získávána z chráněné oblasti Loky Manambato na Madagaskaru ve spolupráci s místní neziskovou organizací. Tento způsob získávání ingrediencí souvisí s iniciativou Giorgio Armani v rámci vlastního společensky odpovědného programu Solidarity Sourcing. 

Program Solidarity Sourcing se zaměřuje na zajištění etického získávání klíčových surovin a ekonomickou podporu farmářských komunit, které se v dané lokalitě nachází. Protože Giorgio Armani preferuje přírodní materiály a je proslulý respektem k přírodě, výsledky jeho práce tomu odpovídají. Sì Eau de Parfum Intense je ztělesněním ohleduplnosti a ženského potenciálu. Celá kolekce vůní je oslavou nás žen.

Specifická vysoká nóta parfému je tvořena nektarem z černého rybízu, který je extrahovaný z jádra tohoto osobitého ovoce. Srdce vůně je potom růže vypěstovaná v tureckém regionu Isparta, známém rovněž jako „město růží“. Dohromady vytvářejí tyto dvě nóty divoce intenzivní efekt. Nízké nóty vůně, pačuli a benzoe, vás pak zcela omámí. Máte doma taky svůj milovaný flakón Sì Eau de Parfum Intense?

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA