Běhání v zimě? Perfektní duševní hygiena i boost pro tělo

Víte, že...? 

Existuje mnoho důkazů o tom, že kombinace konzistentního cvičení a nízkých teplot dělá člověku dobře. Než se ale k běhu v zimě vůbec odhodláme, často skončíme u pouhých plánů a běhání odložíme až na jaro. Čím to je? Pokud jste běhání v zimě nikdy nezkoušeli, asi příliš neočekáváte, že se vám to bude doopravdy líbit. Znáte někoho, kdo běhá v průběhu celého roku? Běhejte společně! 

Ať už běžíte poprvé nebo po tisící 

Každé ideální boty na běhání musí zvládnout na výbornou dvě věci: nohy v pohodlí a super stabilita pro maximální sportovní výkon. Nové adidas ULTRABOOST 21 snoubí (nejen) pohodlí s perfektní stabilitou, ale díky aktivnímu odpružení dají vašemu běhu ještě více energie! Každá činnost je o odhodlání, ale bez kvalitní výbavy to nepůjde. Moderní design je potom samozřejmě třešnička na dortu.

běhání
běhání

V pohybu a bez depresí 

Nové adidas ULTRABOOST 21 navíc přicházejí v době, kdy jsou města po celém světě významně zasažena koronavirovou krizí a běhání je jednou z mála činností, která udržuje lidi v pohybu. Přitom pohyb je klíčový pro naše komplexní zdraví! Celosvětová studie, kterou přinesla značka adidas odhalila, že u běžců je o 20 % častější pocit vyšší hladiny energie než u lidí, kteří neběhají. A více než 35 % účastníků studie se ztotožnilo s tím, že zlepšení stavu duševního zdraví bylo jejích hlavní motivací k prvnímu vyběhnutí. 

Trendem je se zajímat  

Pokud vám příroda také není lhostejná a raději si vybíráte produkty, které mají její udržitelnost ve své filosofii, kápli jste na to pravé ořechové! U všech běžeckých ULTRABOOST 21 jsou totiž svršky vyrobeny z vysoce funkčního recyklovaného materiálu, který obsahuje více než 50 % textilové příze Parley Ocean Plastic. Neběháme jenom za sebe, ale i společnými silami k udržení naší milované planety!  

 

SOUTĚŽ

Napište nám do 7. 3. 2021 odpověď na soutěžní otázku a autora nejzajímavějšího příspěvku odměníme jedním párem bot adidas Ultraboost 21.