Dlouhotrvající oslava přirozeného jasu: LUMINOUS SILK GIORGIO ARMANI

Make-up, který vypadá dokonale po celý den, v jakýchkoliv světelných podmínkách, v reálném životě i na fotkách. Není divu, že sotva tenhle revoluční produkt značka Giorgio Armani Beauty před lety uvedla na trh, zamilovali se nejen profesionální vizážisté, jejich VIP klientky, ale i skutečné ženy z masa a kostí. Být nádherná, pyšnit se dokonale hebkou pletí, a přesto zářit přirozeností, si najednou přála každá... Stačí vteřina a přirozeně bezchybně projasněnému looku podlehnete i vy!

Make-up LUMINOUS SILK FOUNDATION

Jemná textura, pod kterou se pleť doslova rozplyne blahem

Hned po nanesení make-upu získáte pocit, že vaši pleť zahalilo ušlechtilé hedvábí, kterým byl tento produkt při svém vývoji také inspirován. Revoluční technologie LUMINOUS SILK FOUNDATION Micro-fil™ Light je založená na čistých pigmentech, které jsou rozemlety a následně rozptýleny v ultrajemnou směs. Kapka glycerinu zase zajistí, že je pleť nejen luxusně zahalená, ale také dostatečně hydratovaná. „LUMINOUS SILK byl od začátku zlomový. Nebyl totiž jako ostatní, již existující make-upy. A právě proto také nebyl nikdy okopírován,“  popisuje top produkt svého kosmetického kufříku Linda Cantello, dlouholetá vizážistka značky Giorgio Armani Beauty. Chcete se blýsknout se špičkovým make-upem i vy? LUMINOUS SILK FOUNDATION se prodává v 15 odstínech na e-shopu nebo vybraných prodejnách Douglas.

Make-up LUMINOUS SILK FOUNDATION

Rozjasněná tvář, kdykoliv si vzpomenete

V roce 2021 se dekorativní řada LUMINOUS SILK rozšířila o další přírůstky. První z nich je již známý LUMINOUS SILK FLUID SHEER GLOW ENHANCER, ovšem v zcela novém, praktickém 18ml balení, které ocení všechny milovnice městského života, a to v kteroukoliv denní či noční dobu. Jak tenhle produkt, inspirovaný průsvitností organzy, co nejefektivněji používat? Na vybraných bodech obličeje pro bleskové projasnění, jako tvářenku anebo jej můžete jednoduše nanést přes make-up. „Já osobně ho nejraději používám pro docílení rychlého a jednolitého kouřového líčení, kdy přípravek prostě nanesu přes tužku na oči. Líčení vydrží hodiny a zanechává smyslný lesk,“ prozrazuje Linda Cantello.

 Kosmetická řada LUMINOUS SILK

Zdravě vypadající, polomatný finiš

A je tu ještě jedna nepřehlédnutelná novinka — LUMINOUS SILK GLOW FUSION POWDER, založený na geniální koncentraci pigmentů, které se kombinují s technologií paměti vody. Jinými slovy: Přirozená vlhkost pleti během nanášení přeměňuje pudr do tekuté formy a výsledkem je polomatný finiš. Pleť tak získá zdravě vypadající vzhled a jemné vrásky jsou eliminovány. Fakt, že tento produkt získal hrdé místo v rámci ikonické řady, dokládá jemný obal s víčkem, jehož zabarvení odpovídá konkrétnímu odstínu. Ikonický, stříbrný monogram Giorgio Armani je jen korunkou  krásy celé řady LUMINOUS SILK. Vše je k dostání pouze ve vybraných parfumériích Douglas a na e-shopu.

 LUMINOUS SILK GLOW FUSION POWDER a další produkty z řady