Hedvábná pleť na pohled i na dotek – víme, jak na ni

Nebudeme vás napínat, pokud hltáte slova makeup artistů a make-up tutorialy na sítích vás zkrátka baví, pravděpodobně pro vás nebude překvapením, že řeč je o make-upu Luminous Silk Foundation od Giorgio Armani. Obsah této lahvičky vám s pletí udělá zázraky. Podtrhne vaši přirozenou krásu nenásilně, ale spolehlivě a bez námahy.

Cílem značky je dosáhnout perfektního výsledku s co nejlehčím dotykem, proto je celá řada Luminous Silk velmi lehoučká svou konzistencí. Kdo by chtěl mít na obličeji masku z několika vrstev hutných produktů? Giorgio Armani – to je především lehkost, jas a zářivost. Dejte tyto přívlastky i své pleti.

Makeup

V čem je tak výjimečný?

Tento make-up vyniká především svou schopností přizpůsobit se každému typu pleti, aniž byste musela perfektně ovládat schopnosti profi vizážistů. K nanášení vám stačí vaše prsty, houbička nebo štetec, který běžně používáte. Díky svojí unikátní hedvábné a nemastné textuře se s ním pracuje velmi jednoduše a snadno se tak stane součástí vaší každodenní rutiny.

Hebký efekt na pleti je způsoben díky jedinečnému procesu jemného mletí vysoce čistých pigmentů při výrobě. Spolu s obsaženou transparentní bází a hydratačním glycerinem tak dají vyniknout přirozenému jasu ve vaší pleti. Vytváří skutečně perfektní výsledek, ať už se rozhodnete pro jemné sjednocení nebo toužíte po intenzivnějším krytí. Luminous Silk Foundation se dá krásně vrstvit a vypadá božsky na každém typu osvětlení.

Nejlepší kamarád makeupu? Korektor.

Protože se make-up Luminous Silk Foundation rychle zařadil mezi bestsellery značky, Giorgio Armani vytvořil rovnou celou řadu Luminous Silk tak, aby produkty v ní vytvořily dokonalou symbiózu a společně dosáhly ještě krásnější pleti.

Neodmyslitelným společníkem make-upu je především korektor Luminous Silk Multi-purpose Concealer obohacený o pečující složky, včetně glycerinu a vitaminu E, které vzájemně přispívají k 24hodinové hydratci. Najdete v něm ale i kofein, který snižuje otoky kolem očí a maskuje tmavé kruhy pod očima. Vyplňující látky zase rozostřují vzhled jemných linek. Korektor neulpívá v záhybech ani se neusazuje v jemných linkách.

Makeup a korektor

Profesionální výsledek

Pokud chcete pocítit sílu celé řady Luminous Silk, zkuste následující postup:

1. Pleť připravte na líčení hydratační bází Luminous Silk Hydrating Primer. Jemně ji zapracujte prsty do pleti.

2. Make-upem Luminous Silk Foundation sjednoťte pleť. Make-up precizně rozetřete prsty nebo zkuste štětec.

3. Na viditelné nedokonalosti naneste korektor Luminous Silk Multi-purpose Concealer. Doporučujeme používat kombinaci světlejšího a tmavšího odstínu.

4. Ještě více jasu pleti dodejte pomocí tekutého rozjasňovače Fluid Sheer.

5. Nakonec obličej poprašte pudrem Luminous Silk Glow Fusion Powder pro dlouhotrvající zář.

Makeup, korektor a rozjasnovac

Jarní novinky

Pokud byste s příchodem slunečných dní po barvách, určitě by vaší pozornosti neměly uniknout dvě novinky Giorgio Armani. Tou první je dlouhotrvající rtěnka Lip Power, který vyniká vysokou pigmentací, výdrží i komfortem během nošení.

Druhou, ale neméně zajímavou novinkou jsou i tekuté oční stíny Eye Tint. Tato originální suspenze vody a pigmentů dokáže vytvořit nádherný a intenzivní barevný efekt na očích. To vše ale s maximálním pohodlím – snadno se roztírá a na očích zanechá pocit, jako by na nich vlastně žádná barva nebyla. Ideální příležitost, jak začít jaro s lehkostí.

Modelka s očními stíny Armani
Měření