Selena Gomez mění instagramové ideály krásy!

 

Zrodila se vášeň pro make-up

Selena Gomez je hvězda první kategorie, která tráví většinu času, tedy samozřejmě mimo pandemii, na pódiích vyprodaných hal, ale také v péči těch nejlepších vizážistek. Dnes už si tahle sto pětašedesát centimetrů vysoká tmavovláska asi těžko vzpomene, kdy ji v maskérně nalíčili poprvé, zato vám s jistotou prozradí, že si zkrášlující proměny užívala hned od počátku. Její vztah k líčení a přijímání sebe sama se ale postupem času měnil. „Dřív jsem měla pocit, že musím make-up mít, abych se cítila krásná. Teď ho vnímám jako něco, co mě baví, ne jako věc, kterou nutně potřebuji,” netají se ikona, kterou sleduje na Instagramu přes 200 milionů followerů.

 

Dekorativní kosmetika Rare Beauty od Seleny Gomez

 

Jít vlastní cestou, a přece pro krásnou věc…

A právě sociální sítě se staly důvodem, proč o svém vzhledu (a přehnané touze vypadat dokonale), začala přemýšlet víc. „V dnešní době čelíme tlaku, jak vypadat, a neustále se srovnáváme s upravenými fotkami na Instagramu. Přitom se jim ale nikdy nemůžeme vyrovnat, nemají totiž s realitou nic společného,” zlobí se zakladatelka revoluční kosmetické značky. A zpěvaččina iniciativa má ještě jeden dopad —  založení nadace Rare Impact Fund, která se zavazuje finančně pomáhat organizacím podporující duševní zdraví. Celé procento zisku z každého zakoupeného výrobku proto zamíří na tyto záslužné účely.

 

Selena Gomez a její tým Rare Beauty

 

Buďte krásná, ale po svém!

Chcete i vy odhalit vlatní jedinečnost nebo dodat odvahu ostatním? Máte možnost. Produkty Rare Beauty jsou k tomu jako stvořené, navíc každý z nich má svůj příběh. Selena Gomez byla od první chvíle jejich součástí. Ať už se jedná o testování, nebo vývoj designu lehoučkého pudru Touch-Up Kit Blot & Glow, či unikátního linkovače Perfect Strokes Matte Liquid Liner, který tvoří víc než 1000 veganských štětinek. Mezi přípravky na pleť nechybí chladivá podkladová báze Always An Optimist Illuminating Primer, ultrajemná mlha Always an Optimist 4-in-1 Mist ani jemný make-up Liquid Touch Weightless Foundation, přípravek kombinující sílu vyživujícího séra s decentním krytím. Na individuální rozmazlování rtů zase pamatují With Gratitude Dewy Lip Balm nebo Lip Souffle Matte Lip Cream. A zatímco highlighter Positive Light Liquid Luminizer rozjasní rysy tváře, tvářenka Soft Pinch Liquid Blush  propůjčí zdravý nádech vašim lícím. Tužka na obočí s gelovým efektem Brow Harmony Pencil & Gel bude jen třešničkou na dortu. „Důležité je cítit se sama sebou,” zdůrazňuje Selena, jejíž značku Rare Beauty seženete výhradně na www.sephora.cz  – od 1. července 2021.

 

Beauty Rare, dekorativní kosmetika od Seleny Gomez
Dekorativní kosmetika Rare Beauty od Seleny Gomez, k dostání ekluzivně na Sephora.cz