Oslnivá cesta na Měsíc: nový parfém inspirován jeho tajemnou září

Osobní výraz každé ženy

Každá žena ve skrytu duše touží po něčem jedinečném, po vůni, která ji definuje a vyjadřuje její osobnost. Avon dlouhodobě dominuje světovému parfumářskému trhu, protože se stále snaží posouvat své vůně na novou úroveň. Nyní představuje vůni Far Away Beyond The Moon, která je mnohem víc než jen parfém. Je to cesta do neznáma, do hlubokého vesmíru a k samotnému srdci krásky noci – květině Belle de Nuit.

Magické ztělesnění noci

Tato záhadná květina vzbuzovala po celá staletí zvědavost a obdiv parfumérů pro svoje nezaměnitelné aroma. Ale zachytit esenci něžného kvítí, které rozkvétá jen za svitu Měsíce? To se zdálo jako nesplnitelný úkol. Až dnes, díky revoluční technologii Head Space a schopnostem dua parfumérů Figoli-Gillotin, můžeme poznat její vůni v plné síle. „Vůně je inspirována krásou měsíce v úplňku. Tento jev vás okouzlí, fascinuje a neskutečně přitahuje. Připomíná vám, jak velký je svět, který můžete prozkoumat. Nový parfém Far Away vezme ženu na novou okouzlující cestu, dál než kdykoliv předtím… Beyond The Moon,“říká Hernan Figoli z parfumérského dua Figoli-Gillotin, které tento unikátní parfém exkluzivně pro Avon namíchalo.

Technologický průlom

A co je vlastně technologie Head Space? Jde o moderní proces k zachycení a analýze vůní ve vzduchu kolem předmětů, zejména květin, ovocí, kořenů a dalších materiálů. S použitím speciální nádoby, která se umístí kolem květiny, se zachytí molekuly vůně vzduchu. Molekuly se následně analyzují a když jsou jednotlivé složky identifikovány, parfuméři se promění na chemiky a různými kombinacemi složek vytvoří věrnou kopii původní vůně. Díky této technologii se květy nemusí trhat ani jinak narušovat a lze tak vytvářet vůně, které byly do této chvíle nedostupné nebo těžko zaznamenatelné.

Harmonie ovoce, květin a dřeva

Avon vás ale prostřednictvím zmiňované vůně nevzeme jen na cestu za jedním záhadným květem. Far Away Beyond The Moon představuje bohatou kombinaci šťavnaté divoké třešně, zářivé růže Baies a zralé ostružiny, což vytváří nádherně svěží vrchní tóny. Vodní tóny a pudrová tuberóza přidají hloubku a komplexnost. Na závěr vás obejme a nepustí teplý a sametový dotek vanilky z Madagaskaru spolu s esencí santalového dřeva.

Nepřekonatelná vytrvalost

Far Away Beyond The Moon není jen další vůní na trhu. Je to výsledek složitého procesu, lásky k parfémům a touhy po objevování nových dimenzí vůní. Jestli hledáte vůni, která vás bude doprovázet celý den, určitě vás na obsahu flakonu zaujme vysoká koncentrace vonných olejů. Díky tomu vám vůně vydrží na kůži opravdu dlouho.

Nový parfém zakoupíte na www.avon.cz

Měření