Vůně inspirovaná tajným večírkem

Ať už patříte mezi vášnivé sběratele parfémů nebo jste ve vůních spíš konzervativní typ, až půjdete okolo parfumérie, zajděte si přivonět k novinkám, které představila značka Valentino Beauty. Vaše oči zaujme ikonický flakon Valentino Rockstud. Jeho design je inspirovaný architektonickým prvkem, který zdobí městské hradby a symbolizuje tak ochranu a sílu. 

Dvojice vůní Born in Roma Intense Donna  pro ženy a Born In Roma Intense Uomo  pro muže se vepíšou do vaší mysli a vy je z ní dost pravděpodobně nedokážete jen tak vypustit.

Intenzivní slunce Orientu

Valentino si pohrává s napětím protikladů. Ve verzi pro ženy Born in Roma Intense posouvá původní odvážnou ikonickou vůni Born i Roma a obléká ji do teplejšího a smyslnějšího hávu. Parfémářky Amandine Marie a Honorine Blanc přepisují pravidla intenzity vůní a sázejí na mocnou sílu vanilky, která je zvýrazněna ve svých nejorientálnějších a nejslunečnějších tónech. Umocňuje ji sugestivní trio jasmínu, které odhaluje podmanivou, jemnou a moderní květinovou vůni se silnou stopou. 

Bez hranic

Co je na této vůni ale nejvíce překvapující? Její zakončení benzoinovou pryskyřicí. Najdete ji totiž v základu parfému. Vzniká tak pryskyřicová intenzita v květinovém objetí. Překypuje odvahou a je stvořená pro všechny, kteří chtějí žít svůj život naplno, není jim cizí extravagance a sebevědomí. Když totiž máte svoje alter ego, je možné cokoliv. 

Pod hypnózou

Druhá novinka pro muže Born in Roma Intense Uomo zajímavým způsobem ukazuje kontrast mezi svěžestí a tajemnou smyslností. Jde o vůni instinktu a rebelské elegance. Parfémáři Guillaume Flavigny a Antoine Maisondieu do této hypnotické vůně přimíchali kouřový vetiver pocházející z Haiti. Tento vetiver je považován za nejjemnější a nejvyváženější vetiver vůbec. Silný základ dává vyniknout svůdnosti a rafinovanosti lavandinu a vanilce, které jsou opět použity ve vysoké intenzitě. 

Vůně jsou nyní k sehnání ve vybraných parfumeriích, tak se nebojte se zamilovat. Myslíme si, že nebude příliš těžké tomuto citu podlehnout. 

Měření