Česko-slovenská skincare značka má za sebou velký krok

V jednoduchosti je síla

Jestli Simpl Therapy ještě neznáte, máte teď skvělou příležitost dozvědět se o ni víc přímo od vyškolených prodejců v parfumeriích Douglas. Celou skincare řadu si tak můžete otestovat na vlastní kůži pod dohledem profesionálů, což je vždy ten nejlepší způsob, pokud toužíte po změně a chcete začít s používáním nové kosmetiky. Simpl Therapy, jak už název napovídá, je založená na intuitivním minimalismu, který je ale zároveň maximálně funkční a srozumitelný pro všechny, bez ohledu na typ, gender a věk. 

Maximální výsledek, minimální úsilí

Skincare řada obsahuje 3 základní kroky v péči o pleť: čištění, použití séra a krému. Takže nejde o složitou každodenní rutinu o několika krocích, které vám zaberou několik desítek minut. Vše zvládnete rychle a efektivně a zároveň vás bude hřát pocit, že jste pro svou pleť udělali maximum. Zakladatelka Simpl Therapy Natália Selveková je právem hrdá, že to česko-slovenský brand dotáhl až na police předního prodejce v beauty segmentu a díky tomu se tak dokáže přiblížit širšímu spektru lidí.

Hvězdná čtveřice

Mezi horké novinky, které vás jistě v mnohém překvapí, značka zařazuje čtyři veganské cleansery pro všechny typy pleti ve čtyřech různých texturách. Každý cleanser můžete používat samostatně nebo je mezi sebou kombinovat, pokud máte rádi dvojité čištění pleti. I tato péče o pleť tak krásně zapadá do základní filosofie značky – tedy, že je nekomplikovaná a funkční.

Team cleansers

Gel to Oil Cleanser se pyšní unikátní texturou hustého gelu, který se při styku s vodou promění na lehký olej. Díky tomu se skvěle hodí pro velmi suchou pleť. Micellar Gel Clenaser si zamilují všichni s normální až smíšenou pletí a zvládne odlíčení i čištění v jednom kroku, aniž by pleť vysušil. Milk Cleanser se oproti dvěma předchozím produktů, nanáší na vlhkou pleť. Díky jemné textuře pleťového mléka umí pleť také spolehlivě odlíčit i vyčistit. Purifying Gel Cleanser žádný olej neobsahuje, takže má velmi osvěžující texturu, kterou ocení zejména ti, které trápí mastná a problematická pokožka.

Všechny produkty Simpl Therapy pořídíte v parfumeriích Douglas v Česku i na Slovensku, na Douglas.cz, Douglas.sk nebo na Simpltherapy.com.