Dotkněte se luxusu v Lancôme Beauty Institute

Představujeme výjimečnou řadu péče o pleť Absolue, jejíž nejširší sortiment včetně řady Absolue L’Extrait najdete exkluzivně v Lancôme Beauty Institute v Praze.

Řada Absolue potvrzuje více než kdy jindy, že se jedná o záruku maximální kvality, opírající se o francouzské know-how: od vlastní vypěstované růže, přes recepturu navrženou v laboratořích Lancôme v Paříži, až po luxusní balení, které bylo vyrobeno ve Francii a je rovněž zodpovědnější verzí prémiové kvality.

Pokud se do Lancôme Beauty Institute vydáte, zaměřte svou pozornost na následující produkty:

 

Absolue Soft Cream

Lancôme dobře zná svou největší múzu – růži, která ztělesňuje ženskost a vášeň a jako hlavní složka pečujících řad byla vybrána pro své ozdravující schopnosti. Zlatá luxusní péče o pleť Absolue obsahuje vzácné Grand Rose extrakty, které pomáhají urychlit regeneraci namáhané pokožky, zjemnit ji a prozářit.

Absolue Soft Cream obsahuje tři vzácné Grand Rose Extrakty: extrakt z Lancôme růže, který stimuluje obnovu kožních buněk; růžový esenciální olej, který přispívá k urychlení regenerace pokožky; růžový koncentrát, který pomáhá zjemnit pleť.

Výsledky pravidelné péče po pár dnech skutečně uvidíte a ucítíte. Pleť je revitalizovaná a zářivější, na dotek pevnější a plnější. Vrásky a jemné linky jsou redukovány a pleť je omlazena.

 

Lancôme

 

Absolue Bi-Ampoule

Rychle vstřebatelná receptura, která je vyrobena pomocí speciální dvoufázové technologie, kombinuje čistý oleo-destilát, ceramidy a exkluzivní výtažky z extraktu Grand Rose. Okamžitě hydratuje a vyživuje pokožku a pomáhá ji chránit před vnějšími nežádoucími faktory. Navíc urychluje obnovu povrchové bariéry kůže. Od prvního dne používání bude vaše pleť projasněnější a její povrchová bariéra posílena. Po 4 týdnech pravidelného používání dochází k obnově pleti a kožní bariéry, pleť je viditelně revitalizovaná, hladší a plnější.

 

Lancôme

 

Absolue Golden Mask

Regenerační rozjasňující krémová maska Absolue v inovativním formátu pokrytá ikonickým Absolue Soft Cream s výtažky z růže Grand Rose a obsahem 24karátového zlata. Tato maska navržená s přiléhavými mikrovlákny, obsahuje stejné množství výtažků z růže Grand Rose, jaké se nachází v balení Absolue Soft Cream 15 ml. Již po prvním použití pleť vypadá viditelně vyživená, vyplněná a projasněná.

 

Lancôme

 

Absolue L'Extrait Elixir

Díky výtažku ze speciálně šlechtěné růže Lancôme pomáhá Absolue L’Extrait Elixir pokožce navracet pevnost, pružnost a zářivý vzhled tak, aby byla opět oslnivě krásná.

Pěstitel růží světového věhlasu Georges Delbard vyšlechtil růži Lancôme již v roce 1973. „Naše nejvybranější růže je ceněna pro svou odolnost, energický růst a přizpůsobivost. Její vzácné výtažky jsou základem každého výrobku špičkové řady Absolue L’Extrait. Přítomnost výtažků růže Lancôme v tomto elixíru má nesporný vliv na obnovu pružnosti a pevnosti pleti, která je ve výsledku zářivější, kompaktnější a neodolatelně krásná na pohled i dotek,“ dodává Delbard.

 

Lancôme