Pleť ve městě 2022: Opravdu jí dáváte to, co si žádá?

Když s protivráskovým a komplexním „štítem“ přišla v roce 2005 společnost Sisley, rázem byl na světě bestseller, kterým se řada dalších beauty brandů snažila inspirovat. Jenže k tomu, aby byl produkt maximálně účinný, je vždy zapotřebí dlouhé zkoumání a špičkových technologií. Takové prvenství si opět ponechávají laboratoře Sisley, které nyní představují zdokonalený přípravek pro celkové posílení, ochranu a restart unavené pleti.

 

All Day All Year od Sisley

 

Dva štíty v jednom

Odborný pojem exposom zahrnuje zejména sluneční záření, znečištění a cigaretový kouř, přičemž právě tyto faktory jsou z 80 % zodpovědné za stárnutí pleti. Při vývoji produktu All Day All Year se vědci ze Sisley zaměřili i na vnitřní faktory, kterým je člověk (a jeho pleť) během života vystaven. Inovovaný produkt proto musí fungovat prostřednictvím dvou vzájemně doplňujících se technologií — fyzikálního a biologického štítu. A zatímco první jmenovaný poskytuje komplexní péči působící na povrchu pleti (nabízí například celodenní ochranu proti UVA a UVB záření ve formě zapouzdřených filtrů, které nepronikají do pokožky; ale i ochranu proti znečišťujícím látkám a omezení jejich pronikání do pokožky), biologický štít podporuje  obranyschopnost pleti. Výsledkem je perfektně chráněná, na dotek jemná a příjemně hydratovaná pokožka.

 

All Day All Year od Sisley

 

Síla přírodních zdrojů

Polysacharidy z proskurníku. Výtažek z myrty, který neutralizuje škodliviny. Výtažek ze sezamových semínek posilující bariérovou funkci nebo extrakty z pampelišky, jež omezuje škodlivé účinky znečišťujících látek a UV záření; blahodárné bambucké máslo... To je jen začátek výčtu přírodních látek, které v tomto účinném koktejlu najdete. A protože značka smýšlí ekologicky, i skleněný obal produktu byl navržen s ohledem na recyklovatelnost — má odmímatelný dávkovač a je vhodná pro recyklaci.

 

All Day All Year od Sisley

 

Jak All Day All Year používat?


Pokud nedáte dopustit na svůj oblíbený denní krém, klidně si ho při své ranní rutině ponechte a péči následně naneste coby ochrannou „svrchní vrstvu“. Anebo All Day All Year použijte samostatně — jeho příjemná textura provoněná rostlinnou vůní šalvěje, majoránky a jalovcových bobulí v kombinaci s ochrannými účinky k tomu přímo vybízejí a ochrání pleť až na 8 hodin.All Day All Year je k dispozici od 1. 4. v Maison Sisley a www.sisley-paris.cz. Plnohodnotně ochránit před škodlivými vlivy (a vráskami) a nechat vyniknout svou krásu tak nyní můžou všichni — muži i ženy jakéhokoliv věku!

 

Měření