Pleťový restart: za 7 dní o 7 let mladší

Jestli existuje elixír mládí, pak se jmenuje retinol. Vypíná kůži, zajišťuje její správnou vlhkost a pružnost, prostě na pohled omlazuje. Kosmetická společnost Avon byla jedna z prvních, která retinol začala používat. A v roce 2020 uvádí na trh další inovativní technologii. V rámci řady ANEW představila značka vlastní patentovanou technologii protinolTM, která v sobě spojuje retinol a protein. ProtinolTM pomáhá tělu podporovat  tvorbu kolagenu typu I a III, čímž posiluje strukturu pleti. Výsledky jsou fascinující! Intenzivní sedmidenní kúra dramaticky omladí vaši pleť. 

Už po jedné ampulce je pleť svěží a vyhlazená, po třech ampulkách je plnější, viditelně zdravější a omlazená. Po sedmidenním používání pleťových ampulek s protinolem dojde k obnovení až sedmileté ztráty kolagenu. Vraťte své pleti typ kolagenu, který s dospíváním naše pokožka výrazně ztrácí.

Avon

Odbornice z oblasti dermatokosmetiky Eva Přibylová vysvětluje: 

„Retinol (jako součást jiných produktů) omlazuje tak, že sloupne ,starou‘ pleť, a tím dojde ke stimulaci novotvorby pokožky spojené s vyhlazením. Protinol však pracuje jinak. Stimuluje tvorbu kolagenu typu I a III, takže pleť je vypnutá a jakoby pevněji vystlaná zevnitř.“ 

Kolagen I a III jsou pro lidský organismus přirozené bílkoviny, které zodpovídají za kvalitu pokožky. Stárnutím dochází k celkovému zpomalení přirozené tvorby kolagenu obou typů. Průlomová technologie se složkou protinolTM dokáže stimulovat obě složky, takže naše pleť začne rychle nabývat jemnější texturu blížící se hladkosti dětské pokožky. Ampulky můžete kombinovat s dalšími krémy řady ANEW. Například s těmi se specializovanou péčí na kruhy pod očima. Avon nabízí také denní i noční duální péči, která působí již po dvou týdnech a dlouhodobě potlačuje viditelnost tmavých kruhů pod očima. 

Změňte pravidla hry s produkty řady ANEW se superingrediencemi. Více nejen informací najdete na stránkách www.avon.cz

Avon

EBC promo