Rituály Natálie Tolarové (nejen) na cestách

Tahle sympatická influencerka, která o sobě tvrdí, že je pořádně dynamická a ke svému životu nezastavitelné cestovatelky potřebuje ty nejlepší vychytávky. S dvaceti kufry plnými oblečením ji ale rozhodně jen tak nepotkáte! Umí si totiž vybrat jen pár zásadních kousků, které skvě­le doladí její výrazné zrzavé vlasy a celkový outfit.

Chcete se inspirovat a ještě nasát trochu dovolenkové atmosféry? Příležitost máte ve videu!

 

 

Jestli jste sledovala video pozorně, určitě vám v něm neunikly ani beauty skvosty, s kterými Natyla udržuje svoji pleť v čistotě. Nikdy například nedá dopustit na tuhá čisticí mýdla NIVEA Ma­gicBar. Pochvaluje si na nich, že pleť vyčistí, jsou zabale­né v papírové krabičce, takže jsou ohle­duplná k životnímu prostředí, a hlavně má jistotu, že se jí nikde nevylijí. Produkty ji, mimochodem, ohromily natolik, že když dostala nabídku stát se lokální ambasadarkou značky NIVEA, neváhala ani minutu! Seznamte se s novými kosmetickými favority i vy...

Kouzelně udržitelné syndety Nivea Magic Bar

NIVEA Čisticí pleťová mýdla jsou první řadou této tradiční značky, která získala certifikát Ecocert® Cosmos Natural. To znamená, že se jedná o certifikovanou přírodní kosmetiku, ve které je 99 % ingrediencí přírodního původu. Navíc jsou veganská a neobsahují žádné plasty.

Věděla jste, že klasické mýdlo má vyšší pH než pokožka, což způsobuje, že může být pokožka po použití podrážděná a vysušená? Nicméně NIVEA Čisticí mýdla jsou vlastně syndety (syntetické detergenty), které mají stejné pH jako vaše pleť, a tím pádem s nimi žádné podráždění nehrozí. Výsledkem je dokonale čistá pleť, hebká na dotek.

Jak se tyto produkty používají? Stačí vzít syndet do rukou, navlhčit, vytvořit pěnu a krouživými pohyby lehoučce přejíždět po obličeji. Opláchnout vodou, obličej osušit a máte hotovo!

Na výběr jsou hned čtyři, každý samozřejmě pro jiný typ pleti a jiné potřeby:

 

Nivea Magic Bar

 

Fialový syndet pro citlivou pleť

Tohle tuhé mýdlo obsahuje pečující olej z hroznových jadérek, takže i přecitlivělá pleť s ním bude jako v bavlnce.

Růžová krása pro hydratovanou a zářivou pleť

Extrakty z růží a vitamin E zařídí, že se vaše pleť po použití rozjasní a rozzáří.

Zelený peeling na odumřelé kožní buňky

Tenhle syndet má abrazivní účinek, obsahuje kaolín a extrakt zeleného čaje. Díky tomu se můžete těšit na zjemněnou pleť.

Černý oblázek pro hloubkové čištění

Aktivní uhlí vycídí pleť do hloubky tak, že s černými tečkami se můžete jednoduše rozloučit. Ale nebojte se, nejde o nic nešetrného, naopak! Vaše pleť se bude tetelit blahem (stejně jako ta Natylina, na fotce níže).

 

Influencerka Natyla a nové syndety od Nivea

 

Více o celé řadě syndetů MagicBar objevíte na stránkách nivea.cz.

Měření