Vyzrajte na působení času pomocí zvláštního plevele

Experti francouzské značky Yves Rocher se inspirovali v přírodě a vyvinuli novou revoluční řadu pro omlazení pleti s názvem Lifting Végétal.

Netvrdíme, že je to fér, nicméně první projevy stárnutí můžeme na své pleti pozorovat už od 25 let. Nejdříve se vrásky tvoří od častého úsměvu a jsou to vlastně „vrásky štěstí“. Povolené kontury obličeje a hlubší rýhy už ale tak pozitivní nejsou. V mladém věku tvoří spodní část obličeje obrácený trojúhelník mířící směrem dolů nebo tvar V a působí harmonicky. Jak léta ubíhají, geometrie obličeje se mění a ztrácí svoji ostrost. Hormonální deficit způsobuje ztrátu pružnosti, obličejové svaly atrofují, vzniká druhá brada a to všechno se odráží na celkovém vzhledu.

Nepodceňujte sílu přírody

Pro řešení ovšem nemusíme chodit daleko. Stačí se inspirovat v přírodě. Ta ve spojení s vědou uspokojí všechny potřeby a touhy po kráse a mladistvé pleti. Experti společnosti Yves Rocher, která má svůj původ ve francouzském La Gacilly, objevili výjimečnou sílu rostliny, která je běžně považována za trávu nebo dokonce plevel. Zběhovec plazivý, jak zní její název, obsahuje jedinečnou aktivní složku: remodelační rostlinný kolagen, jenž dodává buňkám energii a posiluje strukturu pleti.

 

yv

Pravidelnost je základem úspěchu

Nová řada Lifting Végétal je vhodná pro každý typ pleti, která začíná ztrácet elasticitu a potřebuje zpevnit. Aby byl efekt účinný a co nejvíce viditelný, zahrňte do své péče nejen denní a noční zpevňující péči, ale také vysoce koncentrované zpevňující sérum, které účinky krémů znásobí, a zpevňující péči o okolí očí. Jen pravidelnost a důslednost vede k rychlým a udržitelným výsledkům.

Co ještě dělat pro vypnutý a pěkně tvarovaný obličej?

Kvalitní rostlinná péče o pleť zvládne takřka zázraky, pomoct jí ale můžete i díky jednoduchým obličejovým cvikům. Návodů a inspirace, jak na to, najdete na internetu spoustu. Jednoduchý tip pro pevné líce: nafukujte střídavě levou a pravou tvář. Opakujte každý den 10x.