Řekněte své ano: V Dubaji!

Místa, kterým neodoláte

V samotném centru Dubaje najdete Park Hyatt, hotel, který disponuje tanečním sálem Creek o rozloze úctyhodných 828 čtverečních metrů, terasami i nádherně udržovanými zahradami. A abyste se ještě víc cítili spřízněni s blízkovýchodní přírodou, čeká vás z hotelového areálu pohled na potok Creek.

Máte ráda knížku Malého prince, hltáte film Písky času a fascinuje vás širé nebe nad dunami? Pak je pro vás poušť k obřadu i svatební party jako dělaná! V Nara Escapes si budete moct užít oázu uprostřed dubajské pouštní rezervace, a přitom zažít jedinečnou atmosféru soukromí. Jaký program vás přitom pobaví, je čistě na vás — v jednom z útulných stanů můžete mít živou hudbu, tanečníky s ohněm nebo speciální kulinářský zážitek.

Další oáza, Al Maha, A Luxury Collection Desert Resort & Spa, se rozprostírá necelých šedesát minut jízdy od centra metropole. I tady se můžete rozhodnout, jestli chcete slavit pod přístřeškem, nebo raději pod otevřeným nebem.

Potrpíte si na luxusní restauarace, kde vás za světla svíček obsluhuje pozorný personál? Pak si se svojí láskou nenechte ujít večeři v Arabian Adventures! Umění šéfkuchaře a tradičního arabského muzikanta slavnostní náladu ještě víc umocní.

Altán hotelu The Palace Downtown. Právě tady se můžete vzít s nefalšovaným arabským nádechem. Společnost vám přitom bude dělat výhled na majestátní Burj Khalifu a dubajskou fontánu a zároveň budete přímo v rušném centru Dubaje, kde můžete obstarat i důležité nákupy na poslední chvíli.

Líbánky, které voní po Orientu

Four Seasons Resort Dubai se tyčí na pláži Jumeirah a už jen tato skutečnost rovná se okouzlujícímu výhledu na Arabs záliv. A až tu budete, nezapomeňte vyjet na střechu do Mercury Lounge, odkud vás čeká výhled na největší budovu světa.

Atlantis The Palmzase najdete na ostrově Palm Island. Proč byste se měli ubytovat právě tady? Protože vám nabídne fantastický výhled nejen na Arabský záliv, ale celou Dubaj.Pro ty, co plánují kromě romantiky také dávku dobrodružství a zážitků, doporučujeme zarezervovat podvodní apartmá s prosklenými stěnami, kterými uvidíte do akvária, ve kterém se prohání víc než 65 000 mořských živočichů.Fakt, že vás po celou dobu pobytu bude obsluhovat osobní komorník a přitom vás zaplaví pocit naprosté intimity, je jen třešničkou na dortu.

Romantika na vlnách Perského zálivu

Ať už se rozhodnete pro večeři, svatební oslavu nebo rovnou obřad, jachtaThe Boat by Address bude tím pravým místem. Právě na ní můžete začít pětihodinovou plavbu podél Dubaje. Od přístav Dubai Creek Harbour přes vodní kanálu až po mrakodrap Burdž Chalífa. Nic z toho neminete. Queen Elizabeth 2 jejedna z nejslavnějších zaoceánských lodí světa.Tak co kdybyste si váš velký den užili právě tady? Další tipy (nejen) na romantická místa v Dubaji objevíte zde.

Měření