Být sama sebou, vyzařovat energii a plnit si sny? Stačí jen chtít!

Kampaň sportovní značky Puma s názvem She Move Us běží už od loňského března po celém světě. Její základy stojí na silných ženách, které se nebály jít za vlastními touhami. Od zpěvačky Dua Lipa přes fotbalistku Nikkitu Parris až po Alžbětu Ferencovou, kterou znáte pod pseudonynem Zea. Všechny tyto úspěšné divy sdílejí videa, obrážejí odborné besedy, pořádají workshopy a neúnavně povzbuzují ostatní ženy, aby se nebály projevit svůj názor a talent, a to i klidně napříč obory. Jinými slovy — dokazují, že úspěch není zadarmo, ale pokud ve svém úsilí ani na minutu nepolevíte, vrátí se vám to. Stačí si jen věřit a jít za svým!

 

Cesta z Prešova až na světová pódia

Když se Alžběta Ferencová, rodačka z Prešova, chtěla před lety přihlásit na konzervatoř, rodiče byli striktně proti. Báli se, že ji umělecká dráha v budoucnu neuživí. I přesto se jí povedlo vycestovat do USA, a dokonce navštěvovat taneční lekce na Broadwayi nebo studovat v Paříži. Pilovala hlavně salsu a hip hop, a díky tomu se postupem času začala podílet na prestižních vystoupeních světových hvězd. A i když překážek musela za celou dobu překonat pořádnou řadu, multitalentovanou Slovenku, která se dokonce přihlásila do soutěže Miss, to jedině zocelilo. V současnosti tahle třicetiletá exoticky vyhlížející kráska patří mezi vyhledávané tanečnice a choreografky. Před dvěma lety dokonce vydala vlastní hudební album a také se čím dál tím více prosazuje jako herečka.

 

ZEA

 

Inspirující event plný inspirativních žen

Nejpřirozeněji se však podle svých slov cítí Zea na parketu, a proto není divu, že právě ona se ujala vedení tanečního workshopu She Moves Us, kam Puma ve spolupráci s magazínem Elle pozvala také další inspirativní ženy – například youtuberku Bé Hu Nguyen, modelku Olgu Plojhar, moderátorku Naomi Adachi (Naoleo) a řadu dalších zajímavých Češek. Cíl byl jasný: připomenout si, jak přirozené je hýbat se a hýčkat tím nejen své tělo, ale také duši. Pamatujte na to i vy!

 

Měření
Chcete se podívat, které ženy se worskhopu zúčastnily, a jak si ho užily? Omrkněte fotogalerii níže.