Celoroční relax v Karlových Varech: Dokonalé sauny a minerální bazény

Neomezený relax po celý rok

Jednou z hlavních předností Hotelu Thermal je jeho nabídka celoročního využití bazénů a saun. Venkovní bazén má velmi příjemných 30 °C i v tom nejsychravějším počasí, takže se vám v něm bude krásně odpočívat i třeba v lednu, kdy si budete chtít po dlouhé procházce vychutnat plavání nebo příjemnou teplou lázeň a ještě se kochat výhledem na malebné lázeňské centrum a jeho okolí. Pokud byste toužili po ještě teplejší vodě, můžete se ponořit i do vřídelního termálního bazénu, jehož teplota dosahuje příjemných 38°C. 

Saunový svět a velkolepé wellness

Hotel Thermal je propojen se Saunia Thermal Resortem, ke kterému se dostanete, aniž byste se museli převlékat – i když venku sněží, stačit vám bude jen župan a hotelové pantofle. Do celého areálu se totiž dostanete spojovací chodbou a výtahem, což je velmi příjemný bonus. 

Potom už si tady můžete naplno užívat saunový svět, který disponuje 8 různými saunami. Vybrat si můžete takovou, která vám bude nejvíc vyhovovat a tu točit stále dokola a nebo vyzkoušet úplně všechny! Dodržujte ale pravidla správného saunování – jen tak bude mít ten správný regenerační a detoxikační efekt. 

Rozmazlování ve velkém 

Kromě saun nabízí hotel i širokou škálu wellness procedur, od regeneračních masáží až po ozdravné lázně – to vše pod jednou střechou. Bazén pod širým nebem se 100% vřídelní vodou si můžete užít nakonec, kdy už bude vaše tělo příjemně unavené. Komplexní regeneraci tady zkrátka nic nebrání. 

Kulturní zážitky a vánoční kouzlo

Hotel Thermal je nejen místem odpočinku, ale také kulturním centrem. Během adventního období si můžete vychutnat kouzlo vánočních trhů přímo před hotelem. Pořídíte tady malé pozornosti k Vánocům, suvenýry a samozřejmě tady ochutnáte i tradiční české pochoutky. 

V létě to tady ale také žije díky mezinárodnímu filmovému festivalu. Tehdy mají celé Karlovy Vary, včetně Hotelu Thermal, tu správnou hollywoodskou atmosféru. 

Kvalitní ubytování 

Pokoje v hotelu Thermal nabízí nejen pohodlí a luxus, ale ty s balkonem také úchvatné výhledy na lázeňské centrum. Po dni plném wellness zážitků a procházek historickým centrem města je pohled z vašeho pokoje na osvětlené lázně dokonalým zakončením dne.

Měření