Potřebuje vaše tělo i duše restart? Odjeďte do Karlových Varů.

Zavřete oči a představte si, jak jdete s vašimi nejbližšími nebo o samotě k nádherné vyhlídce a váš pohled sklouzne k historickým památkám ukrytým mezi zelenými lesy a vrcholky kopců. V tu chvíli nemusíte myslet na nic jiného, než na nádheru, kterou vidíte před sebou. Možná budete přemýšlet o tom, zda si dáte po večeři dezert nebo skleničku vína a jakou knihu si budete číst v pohodlném lehátku ve SPA následující den. Nic dalšího ale řešit nemusíte. Protože se nacházíte v lázeňském městě, které je právoplatně na seznamu světového dědictví UNESCO a kde voda léčí – duši i tělo.

Jako hollywoodská star

Karlovy Vary jsou zkrátka pokladem. Zdejší architektonické skvosty, bohatá historie a exkluzivní wellness zážitky v Hotelu Thermal vás okouzlí a vy si tak zamilujete každý moment strávený na tomto místě. Pokud toužíte především po absolutním komfortu, prvotřídních službách a stylovém prostředí, budete spokojení. Tento hotel se nachází v srdci Karlových Varů, jen pár kroků od nádherných kolonád. Obzvlášť v létě, v období filmového festivalu, má tu správnou hollywoodskou atmosféru. Jako celebrita se tady ale budete cítit celý rok i vy – o to se místní personál postará.

Zen za tři, dva, jedna…

Hotel Thermal nabízí nově zrekonstruované pokoje, ve kterých si můžete naplno vychutnat potřebné soukromí. Až se vám bude chtít relaxovat, můžete rovnou v županu a hotelových pantoflích přejít do Saunia Thermal Resortu. Nemusíte vůbec vyjít ven, což v nepříznivém počasí jistě velmi oceníte. Tady si můžete hned po hotelové snídani vychutnat relax v šesti druzích saun – ať už po své ose nebo pod vedením zkušených saunérů, kteří zde pravidelně pořádají saunové ceremoniály. Kromě saun ale můžete vybírat z několika relaxačních procedur – od regeneračních masáží, po osvěžující nebo prohřívající koupele. Co si v Hotelu Thermal rozhodně nesmíte nechat ujít, je plavání v bazénu s teplou vodou po celý rok. Z bazénu si tak lze i zimě vychutnávat nádherný výhled na město, protože voda má stále 38 °C.

Pohoda vibe

Po wellness a rozmazlování už pak zbývá se jen projít po městě a po historických kolonádách. Nezapomeňte ochutnat i léčivou minerální vodu, jejíž účinky měl rád i císař Karel IV. Karlovy Vary a hotel Thermal nabízejí skvělé gastronomické zážitky, odpočinek i kulturu a vám tady pak nezbyde nic jiného, než se této pohodové atmosféře oddat a opravdu vypnout. A to potřebujeme v pravidelných intervalech všichni.

Měření