Nové Karlínské studio představuje nábytek s citem pro design

 

Klíčovými prvky české rodinné firmy Lino Design, působící na trhu již od roku 1994 jsou: kvalitní produkt, a prvotřídní zákaznický servis. Své produkty selektují každý rok na světových veletrzích, kde vybírají ty, které jsou nejen skvěle promyšlené v rámci ergonomiky a designu, ale také ty, které jsou zároveň cenově dostupné. V jejich pečlivě vybíraném portfoliu naleznete řadu světově známých výrobců designového nábytku jako je švýcarská Vitra, dánský Fritz Hansen, italský Magis, český TON a MEYTO a mnoho dalších.  

 

Lino Design Karlín

 

S pečlivostí přistupují ke každému klientovi, nehledě na to, zda jde o vybavení moderních bytu a kanceláří, útulných kaváren a restaurací, či dokonce hotelů, klinik a wellness center s velmi specifickými požadavky. Je toho důkazem jejich obsáhlý seznam spokojených klientů, mezi kterými jsou mimo jiné síť hotelů Clarion a Orea, Letiště Václava Havla, Notino, Technická univerzita v Liberci, Škoda auto, Residence Campus či Living Apartments a mnoho dalších.

 

Lino Design Karlín

 

Pro společnost je také velmi důležité držet krok s moderní dobou, reagovat na nové technologie a posouvat se kupředu. I z těchto důvodů se Lino Design rozhodlo otevřít svůj nový showroom v budově Butterfly, která se pyšní největší vertikální zahradou v České republice. Trend “zelené architektury” a šetrného stavebnictví jsou zcela v souznění s konceptem značky, do jejíž funkcionalistického showroomu, navrženém londýnským studiem Wick architects o velikosti přes 500m2 byly zakomponovány kusy z recyklovaných materiálů.  

 

Lino Design Karlín