KVÍZ: Jak dobře znáte zmrzlinu - jedno z nej letních potěšení?

Ve chvíli, kdy se na jazyku taje její lahodná chuť, je studium nových informací asi to poslední, na co bychom mysleli, že? Ale co když vás nové informace dokážou také pobavit? Vsadíme se s vámi, že náš sladký zmrzlinový kvíz vás zaručeně překvapí.

A pokud kvízem dokážete přejít bez ztráty bodu, pak získáte nepochybně titul královny či krále Ledového království. Víme to – testovali jsme kvíz na Else, a i té chyběly 2 body k dokonalosti. Jak na tom budete vy? Trumfnete ji? Nebo vám zamrzne mozek? Pochlubte se...

AD

Partnerem kvízu je Häagen Dazs, který vyrábí svou exkluzivní zmrzlinu již od roku 1960. Vizí zakladatele Reubena Mattuse bylo stvořit nejvíce výjimečnou zmrzlinu, kterou svět kdy ochutnal. Potěšení z pečlivě vybraných ingrediencí, které dokáže poskytnout únik od každodenní rutiny. Dnešní sortiment Häagen Dazs zahrnuje 46 exkluzivních druhů. Krom klasických oblíbených příchutí, jako je vanilka, jahoda, slaný karamel a další, okouzlí všechny milovníky zmrzliny i DUO zmrzliny, ve kterých se v jednom kelímku dokonale sladí až dvě příchutě najednou. Například DUO Belgian chocolate & Strawberry crunch, nebo novinka tohoto léta Summer of love – Strawberry & Rasberry a Double chocolate ganache. Výroba všech zmrzlin Häagen Dasz začíná vždy 100 % pravou smetanou a nejčerstvějším francouzským mlékem! Ty jsou opatrně smíchány s dalšími pečlivě vybranými surovinami tak, aby vznikla unikátní sametová konzistence a nezapomenutelná chuť. Více informací.

Haagen Dasz
Měření