Luxusní ubytování v srdci Karlových Varů

 

Carlsbad Plaza je luxusní lázeňský a wellnesový hotel situovaný v klidné lázeňské zóně v Karlových Varech, jen pár kroků od slavné Vřídelní kolonády. Poskytuje ubytování v prostorných pokojích a apartmá s klimatizací, Wi-Fi a krásnými výhledy, jak do zahrady, tak tiché lázeňské zóny.  

Carlsbad Plaza má odvěkou a s hotelem spojenou tradici. Historická část dnešního Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness hotel 5*Superior se totiž skládá z celkem čtyř vzájemně propojených budov. Jejich vznik je datován do pozdního 19. století a jedná se o secesní budovy, které byly součástí vyhledáváných lázeňských komplexů v Karlových Varech. I dnes se hotel může pochlubit kontinuálním lázeňským řemeslem. Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness disponuje lázeňským a wellnesovým centrem o výměře 3 500 m² s krytým bazénem, anatomicky tvarovaným masážním bazénem, vířivkou, 7 různými saunami a relaxační zónou. Hotel nabízí jedinečný koncept léčby, který využívá tradiční procedury a přírodní minerální termální vodu. V nabídce je více než 250 procedur, které si mohou hosté dopřát i v soukromí léčebných apartmá Medical Spa a Medical Majestic. Carlsbad Plaza má dále salon krásy a provádí se v něm i celotělová kryoterapie a různé druhy klasických a thajských masáží.  

K dispozici jsou také dvě restaurace, kde se podávají pokrmy mezinárodní kuchyně a bar s živou hudbou s názvem #ID. Designové řešení prostor #ID baru doplněno moderními prvky nese pocit útulnosti a pohodlí. Harmonie chutí, barev a profesionálního barového umění přípravy lahodných míchaných nápojů a široká nabídka vyhlášených vín. Vše je obohaceno a umocněno večerními hudebními produkcemi a posezením v neopakovatelné atmosféře netradičních prostor, které vnáší do #ID baru novodobé trendy, v kombinaci s moderní gastronomií. Spolu s barem funguje také jedinečná zážitková restaurace, která udává gastronomický diktát moderní kuchyni v karlovarském regionu. Inovace a trendy současné světové gastronomie představuje #ID restaurace ve svém rozmanitém menu moderní fusion kuchyně, která příjemně překvapí i velmi zkušené hodovníky a zachutná i těm největším gurmánům. Hlavní důraz kladou someliéři a kuchaři především na výběr nejkvalitnějších surovin od prověřených dodavatelů a následnou zdravou a chutnou přípravu všech nabízených pokrmů a nápojů. Restaurant pravidelně obnovují sezónní menu podle právě dostupných a čerstvých ingrediencí.   

Neváhejte a přijďte si se svými blízkými vychutnat speciality i odpočinek a dopřát si tak jedinečný zážitek relaxu a chutí. 

Luxusní ubytování v srdci Karlových Varů