REKLAMA
REKLAMA

Chcete mít dokonalou selfie i foodie fotku? Máme tip

Představujeme vám nový smartphone Samsung Galaxy A8. Vychutnejte si výjimečnou úroveň vizuálního obsahu na takřka neomezeném Infinity displeji. A vytvořte nestárnoucí vzpomínky úplně novým způsobem pomocí duálního předního fotoaparátu.

Bez ohledu na to, kde zrovna jste a co děláte, si se Samsung Galaxy A8  můžete pořizovat jasná a ostrá selfie. Duální čelní fotoaparát sestává ze dvou samostatných fotoaparátů, mezi kterými můžete přepínat, a vybírat si tak selfie, které chcete: od detailních záběrů s rozostřeným pozadím až po portrétové záběry s jasným a ostrým pozadím. Díky pokročilé funkci Live Focus můžete snadno měnit efekt rozostření před vyfocením snímku a po něm, a vytvářet tak vysoce kvalitní záběry. 

Fotoaparát dokáže zachytit ostré záběry během dne i v noci, dokonce i při špatných světelných podmínkách. Tento mobilní telefon také umožňuje své fotografie zábavně upravovat, například přidáním nálepek k selfie nebo zvýrazněním kulinářských výtvorů v režimu Food Mode. Roztřesené videozáběry se díky technologii stabilizace digitálního videoobrazu (VDis) stanou minulostí a s novou funkcí hyperlapse můžete vytvářet časosběrná videa, ve kterých zaznamenávejte, vyprávějte a sdílejte mnohem delší příběhy.

Pryč je doba, kdy jste museli volit mezi používáním dvou SIM karet nebo paměťovou kartou! Telefon Samsung Galaxy A8 umožňuje používat dvě SIM karty zároveň s microSD kartou až do velikosti 256GB. 

Samsung Galaxy A8 je k dispozici ve třech barevných variantách – elegantní černé, zářivě zlaté a něžné šedivo-fialové. Doporučená maloobchodní cena telefonu Samsung Galaxy A8 je 12 999 Kč a v rámci akci Shopping Fever jej můžete pořídit u vybraných prodejců s 20% slevou. 

 

REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA