Otestovali jsme chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 Pro mají dotykový 1,39 palců velký AMOLED displej, který chrání safírové sklo. Hodinky jsou zasazeny do velmi odolného titanového těla, dýnko hodinek je keramické, díky čemuž na ruce působí velmi elegantně a vy nemusíte řešit, ke kterému outfitu se hodí a ke kterému ne. Nespornou výhodou je pak snadná výměna pásků, díky které si můžeme vzhled hodinek měnit podle aktuální nálady.

 

 

Huawei Watch GT 2 Pro

 

Zvuk, hudba a telefonování

Milovníci hudby ocení vnitřní paměť 4 GB, díky které si můžete hudbu snadno stáhnout přímo do hodinek a následně pustit přes Bluetooth do sluchátek. Co si budeme povídat, ranní běh do práce s vaší oblíbenou hudbou v uších je mnohem snesitelnější než bez ní. Hudbu můžete poslouchat i z integrovaného reproduktoru, který můžete využít také například při telefonování, kdy se hodinky skrze Bluetooth připojí k telefonu.

Sportování

Je sport nedílnou součástí vašeho života? Pak by vám hodinky Huawei Watch GT 2 Pro rozhodně neměly chybět. Obsahují totiž více než stovku sportů, které je možné monitorovat. Podpora GPS s přesným určením polohy je samozřejmostí. Na hodinkách je předinstalováno několik odborných tréninkových režimů od začátečníků až po pokročilé, což vám poskytuje profesionální i efektivní trénink. Hodinky nabízejí také monitoring v reálném čase během tréninku, aby se snížilo riziko zranění. Kromě toho hodinky poskytují komplexní zpětnou vazbu po tréninku, aby pomohly s budoucím tréninkem – osobním trenérům, zdá se, tedy odzvonilo. Chcete si jít zaběhat nebo plánujete túru a řešíte počasí? I tuhle starost na sebe hodinky Huawei Watch GT 2 Pro převezmou – mají totiž asistenta pro pohyb v přírodě, který vás upozornění například na špatné počasí dle barometru, fáze měsíce, přílivu či odlivu nebo vám pomohou najít cestu domů.

Další výhodou je, že jsou hodinky vybaveny snímačem srdečního tepu a modernizované LED diody zajišťují přesnější sledování srdeční frekvence po celých 24 hodin. Hodinky také měří hladinu kyslíku v krvi, hladinu stresu nebo kvalitu spánku – lék na zlepšení hodnot už si ovšem budete muset najít sami.

Pokud zbožňujete plavání, stejně jako my, oceníte nejen voděodolnost ale i fakt, že hodinky sledují váš styl plavání, počet temp, SWOLF, vzdálenost, čas, kalorie a rychlost. Díky tomu všemu mohou zaznamenat výsledky vašeho tréninku a vy se tak můžete den ode dne zlepšovat.

 

Huawei Watch GT 2 Pro

 

Potřebujeme je?

Pokud každý týden používáte okřídlenou větu „Od pondělí už opravdu začneme cvičit.“, tyhle hodinky vám zaručeně pomůžou zlepšit motivaci. V den, kdy jsme dostali hodinky na testování, jsme si zprvu nemysleli, že budeme vyvíjet jakoukoliv sportovní aktivitu, ale touha vyzkoušet, jak funkční jsou, nás vyhnala ven. Sladit outfit nebylo těžké a ať už jsme běhali, trénovali v posilovně nebo šli plavat – hodinky Huawei Watch GT 2 Pro nás motivovaly podat co nejlepší výkon. Díky hodinkám jsme si užili neplánovaný týden plný sportovních aktivit, odvedených na maximum a sledovat posun a výsledky přineslo extra dobrý pocit. Za nás tedy tohoto nenápadného a zároveň  velmi stylového osobního trenéra, který vám ozdobí zápěstí, doporučujeme. To nejlepší nakonec – Huawei Watch GT 2 Pro mají výdrž baterie až 2 týdny a nabíjení je bezdrátové. 

 

Více informací naleznete na shop.huawei.com.