Neony, které váš život prozáří láskou

Určitě jste si LED technologie oblíbili také. Řady světýlek zdobí naše zahrady, zářivá linie podsvěcuje různá zákoutí interiérů. Může se zdát, že jde o jednoduchý systém, i LED sféra se ovšem stále zdokonaluje.

Standard versus inovace

Klasikou je skleněný neon, ovšem inovativní systém LED neonu má hned několik výhod. Bezesporu u původní formy je nevýhodou křehká skleněná trubice, u které hrozí roztříštění. A navíc obsahuje škodlivé prvky, jako jsou rtuť a fosfor. Inovativní LED neon je z materiálu, který splňuje certifikaci mechanické odolnosti IK8 a optoelektronické vlastnosti jsou limitovány pouze kvalitou použitých LED modulů. Tyto prvky se mohou bezpečně používat v komerční i soukromé sféře, nehrozí rozbití či přehřátí, instalace je navíc snadná i pro laiky.

LOVE LED NEON

LED neon zdobí i šetří

Mnoho z nás LED technologie využívá i díky jejich úsporným vlastnostem. LED neony mají životnost až 50 000 hodin. Například původní neonové trubice mají spotřebu asi 25W/m, inovativní prvky kolem 8W/m. A vývoj nekončí. Totéž platí o barevném spektru. Původní technologie nabízely základní škálu barev s jemným problikáváním, dnes naleznete v LED segmentech i čipy, které umožňují dynamické řízení barev.

Světlo od srdce - LOVE LED NEON

Vývojem LED technologií se může pyšnit i česká rodinná firma LOVE LED NEON. Neony jsou pro ně vášní, nadšením, nikoli povinností. „Na nápad nás přivedli sami zákazníci. Můj muž pracoval v LED technologiích mnoho let, mě zase baví design. A také komunikace se zákazníky,“ přiblížila nám Sabina Ganoczy. Sympatická je i skutečnost, že firma vyrábí své produkty v Česku, rozhodně nepřipadalo v úvahu zadat zakázku například do Číny a nechat ji dovézt. I díky tomu LOVE LED NEON vidí doslova do posledního světélka a může přesně vytvořit na míru firemní loga, která nesnesou jakékoli odchylky. A kdo jejich služeb využívá? Reklamní agentury, architekti, designéři, ale třeba i podnikatelé v maloobchodu, takže zářící neony můžete vidět v obchodech s oblečením, pekárnách nebo restauracích. Díky osobnímu přístupu vám firma na míru zhotoví neony přesně podle vašeho přání, a také vám poradí, pokud si nebudete něčím jistí. Cílem majitelů je totiž ne pouze spokojený zákazník, ale přímo nadšený z výsledků spolupráce. Podívejte se proto na nabídku na stránkách https://loveledneon.cz/ a nechte svůj domov nebo třeba obchůdek rozzářit i vy.