Během Black Weeku pořídíte vánoční dárky za hubičku

V Apartu probíhá v období 21. 11. – 28. 11. 2022 Black Week, který přináší spoustu akčních nabídek. Čekají na vás slevy až 80 % na vybrané dámské, pánské i dětské šperky a hodinky. Využijte tuto příležitost a pořiďte nezapomenutelné vánoční dárky pro celou rodinu. Platí, že čím více produktů koupíte, tím vyšší slevu získáte. Podrobné informace naleznete na apart.cz.

APART

Třpytivý dárek vždy potěší

Ženy se odjakživa rády parádí. Šperk tedy zaručeně udělá radost nejen mamince či sestře, ale také nejlepší kamarádce. Apart má široký výběr stříbrných, pozlacených i zlatých vzorů, které jsou zdobeny nádhernými diamanty, zirkony, perlami a dalšími drahokamy.

V nabídce nechybí ani speciální kolekce Beads a Charms,díky kterým vytvoříte osobní dárky. Jednoduše si zvolte náramek a připněte na něj přívěsky dle vlastního výběru, které mohou symbolizovat vlastnosti, koníčky nebo společné zážitky. Právě Black Week je skvělou možností k nákupu těchto přívěsků a korálků, protože čím více jich pořídíte, tím méně zaplatíte!

APART

Módní doplněk i praktický pomocník

Hodinky jsou vždy vděčným dárkem. Apart nabízí hodinky světových značek, které spojují kvalitu a nápaditý design. Můžete vybírat z elegantních, volnočasových a sportovních modelů. Velmi oblíbené jsou také chytré hodinky, které zaujmou spoustou užitečných funkcí a režimů.

APART

Objevili jste v článku inspiraci na vánoční dárek, kterým pod stromečkem vykouzlíte úsměv milované osobě? Tak neváhejte a pospěšte na apart.cz, kde ho během Black Weeku můžete koupit až s 80% slevou! Navíc získáte krásné dárkové balení v ceně a se Zásilkovnou máte dopravu i vrácení zboží zdarma.

Prohlédněte si fotogalerii a vyberte zářivé vánoční dárky pro své blízké
Měření