Oslavte Valentýna se šperky Apart

Co se skvěle hodí ke svátku všech zamilovaných? Romantické snímky, zamilovaná gesta, trocha správné atmosféry a ty nejkrásnější šperky z kolekce Apart.  Přesně taková je valentýnská kampaň této značky. Něžný příběh lásky ztvárnily hvězdy poslední řady "Top Model" - Kinga Wawrzyniak a Stanisław Obolewicz. Stejně jako oni, i vy můžete zazářit v krásných špercích Apart.

ap

Autorem skvělých fotografií je Marcin Tyszka, který zachytil mladý pár v městském prostředí Varšavy a také ve stylových interiérech. Úžasné snímky jsou plné přirozenosti a spontánní atmosféry. Do příběhu jsou dokonale zakomponovány jemné šperky se symboly lásky. Srdce je například hlavním motivem kolekce Love Love, ve které se objevuje hned v několika stovkách provedení, včetně těch s precizními diamanty. Populární valentýnské symboly nekonečna nebo čtyřlístku zdobí zlaté a stříbrné šperky v mnoha kolekcích Apart, jako jsou třeba Magic Moments, Colors of Life a Fun Fun. Nádherné filigránové přívěsky poté najdete v kolekci Beads a Charms.

Tento překrásný příběh o citech byl vytvořen, aby inspiroval zamilované k příběhu o lásce, kterou lze vyznat i beze slov - v jedinečné formě šperků Apart.
ap