Glitter tomboy? Space cowboy? Dejte prostor vlastnímu já!

V dnešní době je móda mnohem více než jen o trendech a sezónních kolekcích. Pro nepřeberné množství možností je především prostředkem vyjádření osobitosti. Jednoduše nám dává možnost volby. Buďte tím, kým chcete! Glitter tomboy? Space cowboy? Neodolatelná coquette či snad svébytná mob wife? Nestavte svůj styl na módních trendech, které přicházejí a hned zase odcházejí. Trendy jsou pomíjivé, ale váš styl je věčný. Ať už sociální sítě zahltí jakákoliv estetika či mikrotrend, budete to vy, kdo rozhodne o tom, jak bude přeložena do vašeho šatníku. Buďte věrní sami sobě a vybírejte si z nejnovějších trendů přesně to, co potřebujete, abyste podtrhli svůj módní příběh. Trend jste totiž vy. Tečka.

Já jsem já. A nic víc netřeba

Sečteno a podtrženo, hvězdou nadcházející sezony budete vy. Pokud je tedy móda prostředkem, jak se vyjádřit a ukázat světu svou osobitost, pak bude vše hrát ve váš prospěch. Hodnoty jako individualita a originalita jsou stále více ceněny, a tak je důležité mít prostor pro vlastní já. To plně souzní i s hodnotami společnosti Zalando sdružující jedny z nejsledovanějších módních značek a širokou škálu módních stylů. Široký sortiment zahrnuje oděvy, obuv, doplňky a další módní produkty, které umožňují každému najít něco, co mu skutečně sedí. Bez ohledu na to, zda preferujete elegantní a klasický look, nebo raději výrazné a nekonvenční outfity, Zalando má něco pro každého. They've got you covered!

Dejte prostor vlastnímu já. A nechte se třeba inspirovat...

Osobitě krásná, krásně osobitá

Hvězdou fashion editorialu se nestal nikdo jiný než hudebnice, herečka a tanečnice Zea, jejíž hvězda sebevědomými kroky stoupá. Umělkyně je dokonalým příkladem toho, jak může být móda zrcadlem osobnosti. Její styl je odvážný, dynamický a plný energie, podobně jako náboj jejích inspirativních písní či herecký projev. Pokud je někdo ztělesněním této rovnováhy mezi osobností a stylem, je to právě ona. Právě v módním editorialu na sebe vzala například denimový top (2430 Kč, dostupné na Zalando.cz) a maxisukni od značky Jaded London (2760 Kč, dostupné na Zalando.cz), nebo například pletený top BDG Urban Outfitters (1530 Kč, dostupné na Zalando.cz) spolu s denimovými kalhotami Gestuz (4780 Kč, dostupné na Zalando.cz) a metalickými sandálky Even&Odd (1170 Kč, dostupné na Zalando.cz). Chcete-li obdržet lekci osobitosti, Zea by ji mohla vyučovat. Absolvujte ji a uvidíte, že vás naučí být sami sobě věrni. 

ELLE
Měření