Party v roce 2023 – průstřihy, třásně, flitry a barvy

Čeká vás událost, na které vám opravdu záleží? Chcete zkrátka udělat dojem? Zkuste pro tentokrát nechat své již okoukané malé černé doma a trochu se odvažte. Vydejte se cestou za něčím výjimečným, abyste zazářila tak, jako nikdy předtím. Stačí najít něco, co sedne vaší postavě a splyne s vaší náturou. Novou trendy kolekci Dress to Impress představuje fashion značka PINKO.

Pro vaši osobnost

V této kolekci najdete několik nádherných kousků podléhající nejen aktuálním trendům, ale především potřebám nezávislých, odvážných a úspěšných žen, které se touží co nejčastěji cítit jako hvězdy. Materiály jako taft, satén a tyl se spojují v jedinečných kouscích, které podporují unikátní krásu každé z vás.

Ženskost v hlavní roli

Dominantou této kolekce jsou rozhodně originální střihy podtrhující ženskou siluetu. Zkrácená saka, šaty s holými zády, proklatě vysoké rozparky odhalující nohy nebo hluboké výstřihy zvýrazňující ženský dekolt rozhodně upoutají pozornost.

Pokud ale nerada ukazujete více než je nutné, v kolekci hravě najdete i zahalenější kousky, které ale neztrácí nic ze své zajímavosti a sexy efektu. V kolekci Dress to Impress najdete odstíny, jako je černá, bílá, červená, ale i zářivá fuchsiová, modrá nebo fialová.

Zahalte se do barvy, která je vašemu srdci nejbližší. Jen tak báječně podtrhne kouzlo vaší osobnosti.

V zajetí hudby a světel

Správný večírek se jen těžko obejde bez tance a právě v pohybu vyniknou jednotlivé kousky nejvíce. Především flitry blýskající se pod večerním osvětlením zařídí, že se na vás upřou ty správné oči.

Máte ráda, když si vaše šaty tak trochu žijí vlastním životem, hýbou se elegantně v rytmu vaší chůze, ale přitom zůstávají vaší spolehlivou součástí? Vsaďte na zajímavý prvek, jako třeba vlající třásně.

U značky PINKO je najdete na rukávech sak, v rozparcích sukní, ale některé modely jsou jimi i kompletně pokryté. Wow efekt zaručen.

Pevné místo na trhu

Módní značka PINKO byla založena na konci 80. let a reaguje na módní potřeby nezávislé, silné a sexy ženy, která si je vědoma své ženskosti a je odhodlána ji vyjádřit různými způsoby, především však volbou svého stylu. Kolekce se vyznačují jedinečným, eklektickým, originálním a současným stylem, který přitahuje ženy z celého světa. Tyto ženy rok co rok přispívají k celosvětovému rozvoji a úspěchu značky.

Měření