Stop flekatým a zabláceným teniskám!

Tenisky patří mezi boty, které má v šatníku každý. Právem se už zařadily i mezi obuv, kterou si můžete s klidným svědomím vzít i na společenskou událost, pokud chytře a s citem zvolíte správný outfit. Obzvlášť klasické bílé, černé nebo červené Converse tenisky se staly hitem a must have kouskem řadící se do capsulové výbavy. My máme z tohoto faktu velkou radost a ještě větší z toho, že si je můžeme užívat i v zimních chladných teplotách.

Do sněhu i do ulic

Letošní zimní sezonu totiž přivítal Converse s kolekcí speciálně zateplených bot, které bojují s nepřízní počasí pomocí kvalitních materiálů. Speciálně řada Counter Climate ukazuje, že Converse nepatří jen do sekce letních doplňků a nabízí nepřehlédnutelné a přitom praktické boty na celý rok. V této řadě najdete třeba model Chuck 70 AT-CX CC, který představuje nejen svým tvarem naprostou novinku. Na tomto modelu je patrná inspirace horskou turistikou, ale zároveň si stále zachovávají kouzlo klasických Chuck 70, takže s nimi rozhodně nemusíte rezignovat na svůj styl. Tyto tenisky jsou voděodolné s extra ochrannou platformou z odlehčeného materiálu. Zimní procházky si tak díky nim můžete užít s naprostým klidem. Navíc je část podrážky vyrobená ze zbytků gumového odpadu.

Bez starostí a se stylem

Pokud jste si model Chuck 70 zamilovali natolik, že nesnesete jakékoliv výraznější změny v designu, sáhněte po jejich zimní verzi, která se odlišuje pouze zateplením vnitřním měkkým kožíškem, zesíleným lemováním, vyšívanou Converse plackou, tlumící vrstvou ve vnitřní stélce a zesílenou Polyester vrstvou, která zařizuje větší odolnost. V nabídce je písková a vínová barva.

Krásným koženým modelem s výraznými kontrastními žlutými doplňky je také Chuck Taylor All Star All Terrain, který díky své voděodolnosti a extra vrstvě ochrany zvládne jak náročnější podmínky v přírodě, tak i designové nároky města.

Fashion na úkor pohodlí? Ani nápad. 

Oblíbili jste si v posledních letech trend masivních podrážek? V tom případě vás jistě zaujmou i modely Lugged 2.0 X HI a Lugged 2.0 CC HI. Nejvyšší model vytváří efekt až pracovních bot, které ale nyní definují městský styl. Kromě robustní podrážky se vymyká i flísovým vnitřkem, který udržuje nohy v teple a pohodlí. Kotníkové modely Lugged 2.00 CC X HI v růžové a zelené kůži mají také flísový vnitřek, ale zároveň si uchovávají typické znaky Chuck Taylor.

 

Celá nová Converse kolekce je k dostání v obchodě ve Westfield Chodov.

Všechny novinky můžete sledovat i na Converse Instagramu, Facebooku a webových stránkách.

Měření