Tenisky New Balance 1906, které miluje i Taylor Swift budou hitem jara

Model 1906R představuje esenci retro běžecké obuvi, jejíž popularita v současnosti neustále roste. Díky dokonalé siluetě se tyto boty těší velkému návratu a stávají se jedním z nejžhavějších trendů tohoto roku.

Signs o comebacku jsme registrovali i při jejich odhalení na zimní přehlídce slavného japonského designéra Junya Watanabe na Men’s Fashion Week v Paříži, kde zaujaly hned ve dvou provedeních pod záštitou Comme des Garçons Homme. Nemohlo nám ujít ani to, že si boty získaly i Taylor Swift, která se nedávno ukázala ve svých New Balance 1906 X GANNI v “bumblebee” černo-žlutém provedení, ale i Sophie Turner a další. Nemluvě o lednovém “Heat Be Hot” release v podání Salehe Bembury, který vdechl vizuální stránce této ikonické siluety zcela nové rozměry.  

Zobrazit příspěvek na Instagramu

New Balance 1906R se oprostil od semišového svršku typického jiné populární siluety a zvolila elegantní vzhled syntetické a výkonnostní běžecké boty, která aktuálně roste v žebříčku trendů, avšak jsou to právě NB 1906R, které přináší tu správnou N-ergy a získávají si stále více a více pozornosti, úspěchu a well deserved hypu, jako bota, která poskytuje vše, co člověk potřebuje k úspěchu v dnešním světě tenisek.  

Vše, co potřebujete o 1906R vědět 

U tohoto modelu je pohodlí, prodyšnost a zároveň vynikající pevnost a stabilita takovou samozřejmostí, že snad ani netřeba uvádět. Profil přední části boty na první pohled může zdánlivě připomínat oblíbený model 990v5, ale na ten druhý už nás vtáhne do atmosféry klasické vintage výkonnostní běžecké boty s perfektní siluetou pro kreativní styling každé příležitosti. 

Svršek boty je z ultralehkého materiálu z umělých vláken jsou na rozdíl od textilie pevnější, odolnější a rychleschnoucí. Stélku boty tvoří OrthoLite® technologie, která zajišťuje dokonalou přizpůsobivost tvaru podle chodidla. Mezipodešev boty tvoří autentický N-ergy cushioning a podešev vyniká Ndurance® technologií kombinující karbonová vlákna s pryží v zadní části podešvi pro maximální odolnost proti opotřebení. 

K dostání na wwww.newbalance.cz za 4 499 CZK
Měření